«Ми повернулися з новими силами та ідеями». У Нетішині відкрили оновлений Гончаренко центр

У Нетішині, що на Хмельниччині, відкрили оновлений освітньо-культурний та волонтерський Гончаренко центр. Простір призупинив роботу на початку повномасштабного вторгнення, утім відтепер безкоштовна та якісна освіта знову доступна для всіх жителів Нетішина.

За словами засновника мережі Гончаренко центрів, народного депутата України Олексія Гончаренка, оновлений центр у Нетішині вже запустив перші освітні курси та готується до реалізації нових проєктів.

«Фактично це ренесанс, відродження, рестарт нашого центру в Нетішині. 24 лютого 2022 року ми були вимушені призупинити роботу простору. Але ми точно знали, що повернемося в Нетішин з ще більшою кількістю ідей для місцевих жителів. І ми це зробили. Відсьогодні Гончаренко центр Нетішин знову працює!», — зазначив Олексій Гончаренко.

Нетішин

Він також додав, що відновлений простір на Хмельниччині став 29 центром всеукраїнської мережі. Нині Гончаренко центри працюють по всій країні та в онлайн-форматі завдяки унікальній платформі Гончаренко центр Online.

Нині в Нетішині вже стартували перші безкоштовні курси англійської мови. Однак, як зазначає директорка оновленого центру Ольга Мєхових, це лише початок.

«Наш центр у Нетішині — це величезна кількість можливостей для нових ідей, проєктів та заходів. Я дуже хочу, аби цей простір став місцем єднання містян, аби ми разом розвивали громаду та покращували освітню систему. Сьогодні у нас є все необхідне для цього: чудове приміщення, ефективна команда та підтримка від інших просторів мережі Гончаренко центрів. А тому ми з нетерпінням чекаємо кожного й кожну в нашому центрі», — поділилася директорка простору.

Нетішин2

Оновлений Гончаренко центр Нетішин працює за адресою вул. Шевченка 3. Усі заходу в просторі, як і у всій мережі Гончаренко центрів, повністю безкоштовні. Слідкувати за анонсами подій можна в телеграм-каналі, а з будь-яких питань звертатися за телефоном +380 67 158 6448.

Нетішин4

Раніше ми писали, що Гончаренко центр запустив безкоштовні онлайн-курси англійської для людей літнього віку.

Крім того, волонтерська спільнота ДрукАрмія та освітньо-культурні простори Гончаренко центр запустили мережу безкоштовних майстерень 3D-друку.

Пропонуємо вивчити мови:
top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест