Гончаренко центр Подільськ

Адреса
м. Подільськ, проспект Шевченка, 4
Телефон
+380 67 275 15 76
Час і дні роботи
Понеділок – п’ятниця з 12:00 до 18:00
Гончаренко центр Подільськ

Курси та заняття, які проводяться в центрі

Англійська для дітей та дорослих

Польська мова

Підготовка до школи

Заняття з логопедом

Кіновечори

Speaking Club

Майстер-класи для дітей

Фінансова грамотність

Цифрова безпека в інтернеті

Якщо ви давно хотіли почати вивчати англійську мову, але нестача коштів на мовну школу чи репетиторів була непереборною перешкодою, то маємо для вас альтернативу — безкоштовні курси англійської мови в Подільську в Гончаренко центрі. 

Гончаренко центр: якісна й доступна освіта для кожного 

 

Гончаренко центр — всеукраїнська мережа культурно-освітніх просторів, яка пропонує всім охочим якісну та доступну освіту. Найважливішим напрямом центру є курси англійської, які дозволяють студентам безкоштовно вивчати іноземну мову для досягнення освітніх, кар’єрних та інших цілей. 

Курси в Гончаренко центрі розраховані на учнів різного віку та з різним рівнем мовних навичок: є групи як для дітей, так і для дорослих, як для початківців, так і для тих, хто продовжує вивчення іноземної мови. Щоб дізнатися свій поточний рівень англійської, потрібно пройти онлайн-тест на сайті Гончаренко центру, натиснувши на цій сторінці на кнопку “Записатися”. Він складається з 3-х блоків по 12 питань. За результатами тесту куратор запропонує вам приєднатися до відповідної за віком і рівнем мовних навичок групи.  

Переваги мовної школи в Гончаренко центрі:

 

  1. Абсолютно безкоштовне вивчення англійської для всіх охочих незалежно від віку та рівня знань.
  2. Уроки проводяться офлайн у зручних і належно обладнаних приміщеннях, навчання здійснюється в невеликих групах.
  3. У центрі працюють досвідчені викладачі з досвідом роботи за кордоном.
  4. У навчанні використовується сучасна методика, що забезпечує швидке й успішне засвоєння нових знань, а також передбачає індивідуальний підхід до учнів.
  5. Можливість займатися у розмовних клубах англійської дозволяє швидко подолати мовний бар’єр і навчитися спілкуватися без зайвого хвилювання навіть із носіями мови.
  6. Після завершення курсу видаються сертифікати, які засвідчують рівень знань студента й надалі полегшують пошук роботи.

Вивчення англійської мови допоможе вам вступити на навчання до престижного ВНЗ, знайти чудову роботу в міжнародній компанії, подорожувати світом та багато іншого. 
Окрім курсів англійської мови, Гончаренко центр у Подільську пропонує також інші корисні й цікаві активності, як-от speaking club, уроки польської мови, заняття для підготовки дитини до школи, заняття з логопедом, майстер-класи для дітей, кіновечори, уроки фінансової грамотності та цифрової безпеки в інтернеті.  

Як записатися на безкоштовний курс англійської в Подільську

 

Щоб дізнатися розклад занять і залишити заявку на курс англійської мови в Подільську, потрібно натиснути на кнопку «Записатися» на сайті Гончаренко центру й заповнити форму зворотного зв’язку.

Команда Гончаренко центру Подільськ

Пропонуємо вивчити мови:
top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест