Гончаренко центр Чернівці

Адреса
вул. І. Франка, 1 (2 поверх)
Телефон
+38 067 276 18 47
Час і дні роботи
Понеділок - П'ятниця з 11:00 до 19:00, Субота - з 10:00 до 15:00
Гончаренко центр Чернівці

Курси та заняття, які проводяться в центрі

Англійська для дітей та дорослих

Speaking Club з англійської мови

Майстер-класи та лекції

Психологічні тренінги

Покази фільмів

Для кого проводять безкоштовні курси англійської мови в Чернівцях

Безкоштовні курси англійської мови у Чернівцях розраховані як на дорослих, так і на дітей. Записавшись до нашої школи, ви можете вивчити англійську мову з нуля або підвищити свій рівень володіння англійською мовою безкоштовно. Ми пропонуємо вивчення мови як для початківців, так і удосконалення мовних навичок для людей, що вже вивчали іноземну мову та бажають вдосконалюватись.

Як визначити ваш поточний рівень англійської

 

Рівні володіння іноземними мовами позначаються залежно від навичок, якими володіє людина, позначеннями від A1 до C1 – від рівня початківця до просунутого користувача мови. Перед тим, як записатися на курси англійської мови в Чернівцях, пройдіть онлайн-тест на нашому сайті.

Які мовні навички розвиваються під час курсів англійської мови

 

Наші курси англійської мови для дорослих та дітей дозволяють студентам розвинути такі навички: читання, володіння письмовою та усною англійською мовою, а також навичка сприйняття англійської на слух (аудіювання). Наші курси допоможуть підготуватися до здачі міжнародних екзаменів (IELTS, TOEFL, Cambridge English Language Assessment).

Які переваги вивчення англійської мови в Чернівцях в Гончаренко центрі

 

Записавшись у Чернівцях на курси англійської мови у Гончаренко центр, ви зможете відвідувати групові заняття для дорослих та дітей із досвідченим викладачем. Під час занять ми враховуємо особливості кожного нашого студента. Навчання проводиться офлайн, за новітніми методиками, за зручним графіком, воно ефективне та повністю безкоштовне. Ви вивчите не лише граматику, але й значно покращите свій словниковий запас, зможете розуміти усну мову та спілкуватися на різноманітні теми. Після проходження наших курсів ви отримаєте сертифікат і зможете застосовувати свої знання у різноманітних життєвих ситуаціях. Оскільки зараз англійська мова вимагається на багатьох посадах, знання мови допоможе вам підвищити свою кваліфікацію як фахівця.

Які ще заняття, окрім англійської мови, проводять в Гончаренко центрі Чернівці

 

Окрім викладання англійської мови у місті Чернівці, Гончаренко центр пропонує курс з підготовки до НМТ для підлітків, проведення майстер-класів, лекцій, освітніх та культурних заходів для усіх охочих.

Як записатися на курси англійської мови

 

Щоб записатися на вивчення англійської мови в Чернівцях, перейдіть на наш сайт, натисніть на кнопку «Записатися» та заповніть форму зворотного зв’язку.

Команда Гончаренко центру Чернівці

Пропонуємо вивчити мови:
top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест