Гончаренко центр Дніпро

Адреса
вул. Старокозацька, 40б
Телефон
+380 67 257 06 58
Час і дні роботи
Понеділок - П'ятниця з 11:00 до 18:00
Гончаренко центр Дніпро

Курси та заняття, які проводяться в центрі

Англійська для дорослих

Розмовний клуб української мови

Курс малювання для дорослих

Курс моди, стилістика

Виставки картин місцевих художників

Майстерня 3D-друку

Італійська мова для дорослих

Японська мова для дорослих

Польська мова для дорослих

Ми часто відкладаємо вивчення англійської мови з різних причин. Але з Гончаренко центром вивчати англійську не лише легко, а й безкоштовно.

Мовний розвиток у Гончаренко центрі

 

Гончаренко центр — це освітній простір для тих, хто прагне розвитку. А окрема платформа Гончаренко центр. Online пропонує безкоштовні курси англійської мови у Дніпрі для всіх охочих. Вивчення англійської в центрі має кілька особливостей:

  1. Прикладні знання. Викладачі Гончаренко центру підбирають лексику, яка знадобиться вам у житті.
  2. Розмовна практика. В Гончаренко центрі вам точно вдасться подолати мовний бар’єр, адже одним із фокусів навчання є розмовна англійська.  Готуйтесь багато спілкуватися з одногрупниками й носіями мови.
  3. Доступна мова. Жодних складних термінів чи пояснень. Наша мета — пояснити граматику зрозумілою мовою.
  4. Інтенсивне навчання. Вивчення англійської мови в Гончаренко центрі не розтягується на роки. Методика викладання дозволяє швидко й ефективно опанувати мову.

 

Крім курсів англійської мови Дніпропетровськ, у Гончаренко центрі доступні курси малювання для дорослих, курси моди й стилістики та тренінги з психологічної підтримки. Інколи в центрі також влаштовують виставки картин місцевих художників.

Курси англійської мови від Гончаренко центру: головні переваги

 

Безкоштовний курс англійської мови Дніпро не гірший за інші платні. Навпаки, вивчення англійської в Гончаренко центрі має такі переваги:

  1. Якість. Англійську мову викладають за найвищими стандартами, а вчителі намагаються знайти підхід до кожного учня. Але врахуйте, що заняття проходять не індивідуально, а в групах.
  2. Наявність сертифікатів. Після закінчення навчання й успішного складання іспитів у студента буде сертифікат, який засвідчуватиме здобутий рівень.
  3. Комфортна атмосфера. На відміну від багатьох інших курсів, навчання англійської мови в Гончаренко центрі відбувається офлайн у приємній атмосфері.

 

Вивчення англійської в Дніпрі: як записатися

 

Як зазначалося вище, безкоштовний курс англійської доступний для всіх охочих, зокрема для дітей і дорослих. Окремо навіть доступна англійська мова для переселенців. Незалежно від того, чи вам потрібна англійська з нуля, чи ви хочете підготуватися до IELTS, курси англійської мови в Дніпрі стануть чудовим стартом для подальшого навчання. 

Під час запису на курси англійської у Дніпрі, можна пройти тест, аби визначити ваш рівень англійської. Отримані результати дозволять зрозуміти, до якої саме групи чи speaking club вас слід записати. 

Тож якщо ви давно мріяли вивчати англійську, мерщій натискайте на кнопку «Записатися» на сайті. З вами зв’яжеться адміністратор і повідомить про індивідуальний графік занять.

Команда Гончаренко центру Дніпро

Пропонуємо вивчити мови:
top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест