Гончаренко центр Кривий Ріг

Адреса
м. Кривий Ріг, вул. Комерційна, 4
Телефон
+380672761486
Час і дні роботи
Понеділок-субота – з 10:00 до 18:00
Неділя – з 10:00 до 14:00
Гончаренко центр Кривий Ріг

Курси та заняття, які проводяться в центрі

Англійська для дітей та дорослих

English Speaking Club

Акторська майстерність для дорослих

Акторська майстерність для дітей та підлітків

Психологічна майстерня для дітей

Лекції, тренінги та інші події

Якісні курси англійської мови – чудова нагода нарешті опанувати іноземну. Групові заняття з носіями мови й професійними викладачами дозволять зробити вивчення англійської цікавим і захопливим процесом. Водночас не всім доступна мовна школа чи курси. Але ми в Гончаренко центрі пропонуємо рішення – ви можете відвідувати курси англійської мови у Кривому Розі безкоштовно. 

Як проводяться уроки англійської в Гончаренко центрі

 

Методика наших викладачів націлена на опанування студентами різних мовних навичок. Письмова й розмовна англійська мова, граматика, аудіювання – це те, що удосконалюють учні на уроках. Хоча наша школа англійської мови пропонує заняття в групах, ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного студента. Для тих, хто вже має певні знання, навчання відбувається англійською мовою, для початківців – переважно рідною. Час навчання (графік занять) можна дізнатися, зателефонувавши до Гончаренко центру в місті Кривий Ріг

Переваги курсів англійської в Гончаренко центрі Кривий Ріг 

 

Вивчати іноземну мову з нами – це мати такі переваги:

  1. Відсутність необхідності оплати. Ми пропонуємо не лише безкоштовне пробне заняття. Мовні курси є абсолютно безоплатними для всіх наших студентів з Кривого Рогу й інших міст, де є освітній центр.
  2. Офлайн-формат. Заняття проводяться в зручних спеціально обладнаних приміщеннях. А ще вивчення іноземних мов у колі інших студентів і викладача буде цікавішим завдяки «живому» спілкуванню.
  3. Висококваліфіковані викладачі. Фахівці з вищою освітою й досвідом ефективно та якісно допоможуть вам на курсах прокачати різні мовні навички й зрештою вивчити англійську мову.
  4. Отримання сертифіката про проходження курсів англійської мови. Після закінчення навчання ви отримаєте відповідний документ, який можна використати під час працевлаштування на роботу, де потрібне знання англійської.

 

Курси англійської мови в Кривому Розі: кому підійдуть 

 

У нашому центрі проводяться курси іноземних мов в Кривому Розі для дорослих. Ми пропонуємо навчання англійської з нуля для початківців. Щоб визначити свій поточний рівень англійської мови, пройдіть безкоштовний тест на нашому сайті під час заповнення форми зворотнього зв’язку. 

Вивчайте англійську мову з Гончаренко центром. Наблизьте свій успіх – почніть займатися прямо зараз! Щоб записатися на курс англійської мови, натискайте на відповідну кнопку й оформляйте заявку. So, take it easy, go to our school, and you will be able to speak up fluently. 

Навчання у центрі: які ще курси ви можете відвідувати в Кривому Розі

 

Крім англійської в Кривому Розі, Гончаренко центр пропонує:

  • художні майстеркласи для дітей і дорослих;
  • курси фінансової грамотності;
  • арттерапію для дітей;
  • speaking clubs (розмовні клуби) для молоді й дорослих;
  • лекції й тренінги для саморозвитку.

Команда Гончаренко центру Кривий Ріг

Пропонуємо вивчити мови:
top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест