Гончаренко центр Хмельницький

Адреса
м. Хмельницький, вул. Свободи 18/2 (офіс 45)
Телефон
+38 067 276 1896
Час і дні роботи
Понеділок-П'ятниця: з 14:00 до 20:00
Субота: з 12:00 до 20:00
Неділя: з 14:00 до 19:00
Гончаренко центр Хмельницький

Курси та заняття, які проводяться в центрі

Англійська для дітей та дорослих

Художні майстер-класи

Коворкінг

Лекції та тренінги

Англійська мова зараз має велике значення у світі, тож володіння нею відкриває безліч можливостей, як-от вступ до престижного ВНЗ, робота в міжнародній компанії чи розширення кола спілкування, а також доступ до англомовної інформації. Тому вивчення англійської мови — не забаганка, а необхідність для тих, хто прагне розвивати кар’єру й збільшувати дохід. Не можете знайти хороші мовні курси через обмежений бюджет? Запишіться на безкоштовні курси англійської мови в Хмельницькому в Гончаренко центр!

Мовна школа Гончаренко центру в місті Хмельницький

 

Всеукраїнська культурно-освітня мережа Гончаренко центр пропонує вивчення іноземних мов на безоплатній основі усім, хто прагне кар’єрного й особистісного розвитку. Є групи англійської для початківців і для учнів з різним рівнем знань, а також для слухачів будь-якого віку, зокрема доступні курси для дітей та дорослих, а також для школярів, які готуються до іспитів.

Розподіл у групи відбувається за результатами онлайн-тесту, який дозволяє визначити рівень володіння англійською. Тест складається з 3-х розділів, кожен з яких містить 12 питань. Початківцям достатньо спробувати відповісти на перші 12 питань.

Найбільш ефективно англійську вивчати комплексно, зокрема граматику й нові слова, а також активно використовувати знання в розмовах. Для досягнення найкращого результату ми використовуємо комплексну комунікативну методику вивчення іноземної мови: навчаємо студентів читати й розуміти текст, писати, слухати ЗМІ, говорити й розуміти сказане англійською мовою. Такий підхід дозволяє швидко розширити словниковий запас і подолати мовний бар’єр.

Переваги школи англійської мови в Хмельницькому в Гончаренко центрі

 

Ми пропонуємо абсолютно безкоштовне навчання на курсах іноземної мови.

  • Групові уроки англійської мови проводяться офлайн у спеціально обладнаних приміщеннях центру, що забезпечує комфортний процес навчання дітей і дорослих.
  • У центрі навчають сертифіковані викладачі англійської мови з досвідом навчання й роботи за кордоном.
  • Сучасна методика та індивідуальний підхід до кожного студента забезпечують ефективне вивчення дисципліни.
  • Після завершення курсів англійської слухачі отримують сертифікати, які засвідчують рівень впевнених знань.

Школа англійської мови в Хмельницькому в Гончаренко центрі допоможе вам добре підготуватися до ЗНО або IELTS і здійснити свої мрії.

Крім навчання англійської, Гончаренко центр пропонує в Хмельницькому художні майстер-класи, різноманітні лекції й тренінги, а також доступ до коворкінгу.

Як записатися на курси англійської мови у Хмельницькому

 

Щоб дізнатися графік уроків і залишити заявку на безкоштовне пробне заняття в мовній школі Гончаренко центру, натисніть на кнопку «Записатися» на сайті й заповніть форму зворотного зв’язку.

Команда Гончаренко центру Хмельницький

Пропонуємо вивчити мови:
top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест