Гончаренко центр Житомир

Адреса
м. Житомир, вул. Михайлівська, 12
Телефон
+38 097 627 61 30
Час і дні роботи
Понеділок - П'ятниця з 12:00 до 20:00
Гончаренко центр Житомир

Курси та заняття, які проводяться в центрі

Англійська для дітей та дорослих

Художні майстер-класи для дітей та дорослих

Група психологічної підтримки для жінок

Літературні зустрічі/творчі вечори

Лекції, тренінги, семінари та різні заходи на освітньо-культурну тематику

У багатьох сферах життя потрібна англійська. Знання мови відкриває необмежені можливості, як-от робота за кордоном, навчання, саморозвиток, знайомства тощо. А ще вивчати іноземну мову можна для розвитку мозку й покращення памʼяті. Тому лише починати цей шлях чи вже удосконалювати свої знання – це правильний вибір

Якщо хочете вивчати англійську у Житомирі безкоштовно, приєднуйтеся до курсів Гончаренко центру. У нас є заняття англійської мови для дорослих та для дітей у Житомирі

Курси англійської мови у Житомирі 

 

Вивчати англійську мову треба комплексно: необхідний розвиток усного та письмового мовлення, а ще важливо вміти сприймати англійську на слух (аудіювання) і читати, наприклад, матеріали закордонних ЗМІ, створені носіями мови. Методика викладання англійської мови у Гончаренко центрі спрямована на опанування цих навичок. А ще формат навчання передбачає вивчення слів, які ви зможете використовувати у життєвих ситуаціях під час розмов з іноземцями, а також їх систематичне повторення.

Заняття проводяться у приміщеннях Гончаренко центру. Спілкування відбувається переважно англійською мовою на заняттях для середнього (Intermediate) і просунутого (Advanced) рівнів. Щоб визначити ваш поточний рівень англійської, пройдіть швидкий тест після заповнення форми зворотного звʼязку.   

Плюси відвідування курсів англійської від Гончаренко центру 

 

Навчальний центр пропонує такі переваги:

  1. Безоплатні заняття. Ми пропонуємо не лише безкоштовне пробне заняття. Безоплатним є і подальше вивчення англійської мови.
  2. Досвідчені викладачі. У кожного нашого викладача багатий досвід викладання. А індивідуальний підхід до кожного учня забезпечує ефективне навчання.
  3. Уроки офлайн. Ми націлені на методику живого спілкування з викладачем та іншими студентами, тому вивчення мови на курсах відбувається офлайн.
  4. Сертифікат про пройдений курс англійської. Після закінчення занять ви отримаєте документ про володіння англійською мовою на відповідному рівні.

 

Як почати навчатися на курсах англійської  

 

Записатися на безкоштовні курси англійської мови в Житомирі дуже просто. Натисніть на кнопку «Записатися» і заповніть форму зворотного зв’язку. Знання англійської мови, незалежно від цілей, легше здобути, працюючи за методикою викладачів з кваліфікацією, аніж опановуючи іноземну самостійно. 

 

Що ще пропонує Гончаренко центр

 

Окрім можливості вивчити англійську, у нас ви можете відвідувати:

  • художні майстер-класи для дітей і дорослих;
  • групу психологічної підтримки для жінок;
  • літературні зустрічі;
  • лекції, тренінги й інші освітньо-культурні заходи. 

Команда Гончаренко центру Житомир

Пропонуємо вивчити мови:
top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест