«Бабусю, how are you?». Гончаренко центр запустив безкоштовні онлайн-курси англійської для людей літнього віку

Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр запускає онлайн курси англійської мови безкоштовно для людей літнього віку. Студенти віком від 60 років зможуть опанувати мову «з нуля» завдяки спеціально розробленій програмі навчання. 

Усі заняття проходитимуть на базі онлайн-платформи освітньої мережі. За словами директорки Гончаренко центру Online Вікторії Захарової, люди літнього віку й до цього відвідували онлайн-курси іноземних мов, однак їм не завжди вдавалося «встигати» за молодшими «однокурсниками».

«У літньому віці люди потребують дещо іншого, спрощеного та більш повільного, темпу навчання. А тому вивчати іноземну мову за однією онлайн-партою з «онуками» для них доволі складно. Ми помітили це під час роботи і вирішили запустити окремий напрям, розробивши нову програму. Вона не менше ефективна, але точно більш комфортна для літніх людей», — ділиться керівниця центру.

Як зазначив засновник мережі, народний депутат України Олексій Гончаренко, цей курс може особливо стати в пригоді літнім людям, які планують відвідати своїх дітей та онуків за кордоном.

«Ми всі знаємо, наскільки важливо бачитися з рідними, особливо зараз. Мільйони українців 24 лютого були змушені виїхати за кордон. І для багатьох людей літнього віку, які відмовилися від переїзду, чи не єдина можливість побачитися з дітьми та онуками — завітати до них. І тут виникає питання: а як же мовний бар’єр? Наша мережа подбала, аби цього бар’єру не було. І це лише один із прикладів, що доводить: англійська важлива у будь-якому віці», — поділився Олексій Гончаренко.

У межах курсу студенти почнуть опанування мови з фундаменту — базового рівня, що включає найпростіші слова, конструкції та теми. Це дозволить майбутнім випускникам курсу відповідати на найбільш поширені запитання англійською, розповідати про себе та ставити зустрічні питання.

«Так, це самий початок шляху, але не варто його недооцінювати. Адже вся англійська мова будується саме на рівні Beginner. І вже він відкриває двері до інших рівнів мови. А тому, опанувавши «базу» наші студенти зможуть перейти до наступного етапу», — додає Вікторія Захарова.

У Гончаренко центрі також зазначили, що курс англійської для людей літнього віку передбачає багато розмовної практики. Це дозволить учасникам навчання позбутися страху комунікації з носіями мови та прискорить освітній процес.

Долучитися до онлайн-курсу можуть українці та українки віком від 60 років з будь-якого населеного пункту. Усі заняття відбуватимуться онлайн, підключитися до уроку можна буде з ноутбуків, планшетів або смартфонів. Для реєстрації на навчання достатньо заповнити коротку гугл-форму за цим посиланням.

 

Пропонуємо вивчити мови:
top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест