Гончаренко центр Рівне

Адреса
м. Рівне, вул. Кавказька, 2/1
Телефон
+380672761427
Час і дні роботи
Понеділок - Субота з 10:00 до 19:00
Гончаренко центр Рівне

Курси та заняття, які проводяться в центрі

Англійська для дітей та дорослих

Медіа-школа для дітей та підлітків

Творчий курс «Пластилінові історії»

Курс із теорії ПДР

Курс для підготовки до НМТ

Клуб настільних ігор

Підготовка дітей до школи

Кіноклуб

Англійська мова — неофіційна «мова світу». Так, вміння спілкуватися англійською мовою розширює горизонти як особистого, так і професійного розвитку, дозволяючи вам спілкуватися з носіями мови. Тож якщо ви прагнете досягти нових вершин, без знання англійської ніяк не обійтись.

Для того, аби почати вивчати англійську мову у Рівному, вам потрібне лише бажання. Про все інше потурбується Гончаренко центр — всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних і волонтерських просторів. 

Безкоштовні курси англійської мови Рівне доступні для дітей і дорослих. Для запису необхідно лише зареєструватися на сайті. Після цього з вами зв’яжеться менеджер та ознайомить з розкладом курсів й іншими деталями.

Врахуйте, що перед початком навчання ви пройдете тест онлайн, який допоможе визначити рівень володіння англійською. Це потрібно, аби:

  • Визначити свої сильні й слабкі сторони. Коли ви знаєте свій рівень, ви можете зосередитися на вивченні тих аспектів мови, які вам потрібні найбільше.
  • Вибрати правильні навчальні матеріали. Коли ви знаєте свій рівень, то на курсах ви отримаєте актуальні навчальні матеріали, які допоможуть досягти окреслених цілей.

 

Курси англійської мови в Гончаренко центрі: ключові переваги

 

Чому варто звернути увагу на Гончаренко центр, якщо вас цікавить вивчення англійської мови Рівне?  Серед ключових переваг:

  1. Безоплатність. Вивчення мови в Гончаренко центрі безкоштовне. Це означає, що ви можете вивчати англійську мову без будь-яких фінансових витрат.
  2. Висока якість. Навчальні програми розроблені досвідченими викладачами. Вони відповідають міжнародним стандартам і викладаються за сучасною методикою.
  3. Наявність сертифікатів. Як і у випадку з міжнародними іспитами, як-от Cambridge English, після закінчення курсів ви отримаєте сертифікат, який підтверджуватиме ваш рівень.
  4. Комфортна атмосфера. Заняття проходять офлайн у затишних просторах, де ви зможете зосередитися на навчанні.

 

Додаткові заняття в місті Рівне

 

Крім курсів іноземної мови, у Гончаренко центр Рівне ви можете відвідати:

  • курс для підготовки до НМТ;
  • клуб настільних ігор;
  • кіноклуб;
  • курси підготовки дітей до школи.

 

Незалежно від того, чи це курси англійської мови у Рівному, чи творчий майстер-клас, усі викладачі є професіоналами у своїй сфері. Вони докладуть усіх можливих зусиль, аби ви насолодилися заняттями. 

Щоб записатися на заняття, необхідно лише натиснути на кнопку «Записатись» на сайті й залишити контактні дані. Про все інше потурбуються наші менеджери.

Команда Гончаренко центру Рівне

Пропонуємо вивчити мови:
top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест