Гончаренко центр Балта

Адреса
м. Балта, вул. Вишнева, 13-а
Телефон
+380672762767
Час і дні роботи
Понеділок-П'ятниця: з 13:00 до 19:00
Субота: з 12:00 до 17:00
Неділя: вихідний
Гончаренко центр Балта

Курси та заняття, які проводяться в центрі

Англійська для дітей та дорослих

Курс для підготовки до НМТ з англійської мови для підлітків

Профорієнтація

Курс розвитку логічних здібностей дітей молодшого шкільного віку

Майстерня в’язаної іграшки

Креативна майстерня «Творимо та витворяємо»

Школа позитивної психології

Оздоровчий курс з фітнесу та йоги

Курс підготовки дітей до школи «Мудрик»

Клуб для жінок Women in Touch

Курс правил дорожнього руху

Якщо ви прагнете покращити знання англійської мови, більше практикувати мовні навички, розширити запас слів і подолати мовний бар’єр, однак боїтеся говорити, або ж настав час підготувати дитину до НМТ, то приєднуйтеся до безкоштовного курсу англійської мови в Балті в Гончаренко центрі.

Англійська мова для всіх охочих

 

Наша всеукраїнська мережа культурно-освітніх просторів надає усім охочим можливості для саморозвитку та зміни свого життя на краще за допомогою знань і нових навичок, зокрема пропонує вивчення англійської з нуля. Ключовий напрямок діяльності в усіх містах, де є наші філії — безкоштовні курси англійської мови для українців.

У Гончаренко центрі доступне вивчення англійської мови для людей різних вікових груп та з різним рівнем знань:

– для початківців;

– для тих, хто продовжує навчання;

– для школярів;

– для студентів;

– для дорослих.

Щоб визначити поточний рівень англійської, потрібно пройти онлайн-тест на нашому сайті, який складається з трьох блоків по 12 питань кожний. За результатами тесту наш куратор запропонує вам приєднатися до підхожої за віком і рівнем навичок групи.

Під час навчання на курсах англійської мови ви покращите усі мовні навички: опануєте граматику, навчитеся читати й писати, говорити і сприймати іноземну мову на слух. Регулярна участь у Speaking Club допоможе подолати мовний бар’єр, розширити коло спілкування та знайти однодумців.

Переваги вивчення англійської мови в Балті в Гончаренко центрі

 

Серед численних переваг:

  1. Можливість вивчити англійську абсолютно безкоштовно.
  2. Висококваліфіковані викладачі з досвідом роботи за кордоном.
  3. Сучасні методики викладання, які передбачають комплексний підхід до навчання, індивідуальний підхід до кожного студента та цікаві завдання.
  4. Навчальний процес інтенсивний та проходить у захопливій формі, що дозволяє швидко досягти результатів.
  5. Безкоштовні уроки англійської мови проводяться офлайн у спеціально обладнаних приміщеннях.
  6. Після закінчення курсу у разі, якщо буде успішно складено іспит, студент отримає сертифікат, який засвідчує отриманий рівень знань.

 

У нашому центрі ви зможете англійську мову вивчити безкоштовно з нуля до потрібного рівня, освоїти лексику і граматику, навчитися правильно будувати речення й вільно спілкуватися з іноземцями, легко читати тексти англійською мовою та сприймати інформацію на слух. Це допоможе вдало скласти тест під час іспиту чи знайти високооплачувану роботу в міжнародній компанії.

Крім англійської мови, Гончаренко центр у Балті пропонує також низку інших розвивальних активностей: профорієнтацію, курси розвитку логічних здібностей у дітей молодшого шкільного віку та підготовки дітей до школи, заняття в майстерні в’язаної іграшки, оздоровчий курс з фітнесу та йоги, заняття в креативній майстерні, уроки в школі позитивної психології, клуб для жінок, а також курс правил дорожнього руху.

Як записатися на безкоштовний курс англійської мови в Балті

 

Щоб дізнатися графік і програму занять та залишити заявку на курс англійської мови в Балті, натисніть кнопку «Записатися» на сайті й заповніть форму зворотного зв’язку. Найближчим часом з вами зв’яжеться представник центру, щоб запросити на заняття.

Команда Гончаренко центру Балта

Пропонуємо вивчити мови:
top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест