Гончаренко центр Київ

Адреса
м. Київ, вул. Жилянська, 68 (БЦ «KADORR»)
Телефон
+380 67 252 89 83
Час і дні роботи
Понеділок - П'ятниця з 11:00 до 18:00
Гончаренко центр Київ

Курси та заняття, які проводяться в центрі

Англійська для дітей та дорослих

Українська мова для дорослих

Арттерапія

Творчі зустрічі

Ментальна арифметика

Лекції та тренінги

Безкоштовні курси англійської мови у Києві: кому підійде 

Якщо ви хочете покращити свої знання англійської безкоштовно, тоді обирайте курси у Гончаренко центрі. Англійська – це поширена мова спілкування на всіх континентах, тому варто взятися за її вивчення уже зараз.

Ми пропонуємо розмовні курси англійської мови в Києві для різного віку та рівня знань. Так, ви можете записатися на курси англійської мови для дорослих. Також у нас є англійська для дітей. Школярам можна навчатися на курсах, поєднуючи з англійською у навчальному закладі.

Кожен студент може обрати рівень англійської, що відповідає його знанням. Наприклад, тим, хто лише робить перші кроки, варто записатися на безкоштовну англійську для початківців у Києві.

Наші курси допоможуть підготуватися до міжнародних іспитів з англійської мови (IELTS), покращити рівень володіння для навчання чи роботи за кордоном (у нас практикується й ділова англійська) тощо.

Для визначення вашого поточного рівня англійської мови, пройдіть декілька тестів, що доступні в інтернеті.
 

Переваги вивчення англійської мови у Гончаренко центрі

 
Курси англійської мови у Києві, що пропонує Гончаренко центр, пропонують такі переваги:

    1. 1. Без оплати. У нас ви можете вивчати англійську мову абсолютно безкоштовно.
    2. 2. Навчання офлайн. Робота в групі з викладачем відбувається у спеціально обладнаних кімнатах.
    3. 3. Висококваліфіковані викладачі. Наші викладачі є досвідченими фахівцями, які допоможуть вам підвищити рівень англійської мови.
    4. 4. Видача сертифікатів. Після успішного закінчення курсу ви отримаєте офіційний документ, який підтвердить ваше навчання англійської.

 

Як будуть проходити курси з англійської мови у Гончаренко центрі

 
У нас передбачені групові заняття. Навчання відбувається у затишних приміщеннях Гончаренко центру. На заняттях для студентів рівнів Intermediate та Advanced передбачено спілкування англійською мовою для вдосконалення сприймання мови на слух та тренування speaking навичок. Безкоштовні курси англійської мови в Києві допоможуть вам також краще читати і писати англійською. Сучасні методика та інструменти, гнучкість кожного викладача та індивідуальний підхід забезпечать чудовий результат, і ваш рівень володіння англійською мовою суттєво покращиться.

Записатися на курси англійської в Києві можна через форму зворотного зв’язку, натиснувши на кнопку.
 

Інші курси від Гончаренко центр

 
У нас також вивчається ментальна арифметика та українська мова з професійними викладачами. А ще проводяться творчі зустрічі, лекції та тренінги, а також можна відвідувати арттерапію.

Команда Гончаренко центру Київ

top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест