Гончаренко центр Нетішин

Адреса
м. Нетішин, вул. Шевченка, 3
Телефон
38067 158 64 48
Електронна пошта
gonchrenko.centr.netishyn@gmail.com
Час і дні роботи
Понеділок-Субота: з 13:00 до 20:00
Неділя: вихідний
Гончаренко центр Нетішин

Курси та заняття, які проводяться в центрі

Англійська для дітей та дорослих

Speaking Club

Майстер-класи

Освітні лекції

Знання іноземної – це той самий must have для кожного. Англійська мова відкриває широкий спектр можливостей. Зокрема, вона дозволить працювати за кордоном чи заробляти більше в Україні, вільно спілкуватися з іноземцями, навчатися в кращих закладах вищої освіти тощо. А ще ви зможете користуватися необмеженою кількістю джерел для пізнання світу, адже англомовний освітньо-культурний простір в інтернеті є надзвичайно багатим.  

Чимало шкіл в Україні пропонують уроки англійської мови, проте вони коштують немало. Те ж саме стосується репетиторів. Тому не кожен українець може собі дозволити ефективно і швидко вивчити англійську з викладачем. Однак ми пропонуємо рішення – безкоштовні курси англійської мови для дітей і дорослих

Гончаренко центр має освітні осередки у багатьох містах України, зокрема у Нетішині, щоб надавати необхідні знання людям будь-якого віку. Тому якщо ви хочете відвідувати заняття з англійської – ласкаво просимо до нашого центру. 

Курси англійської мови в Нетішині від Гончаренко центру: переваги 

 

Вивчення англійської мови з нами – це про:

  • Відсутність будь-якої оплати. Ми проводимо уроки англійської безкоштовно для українців будь-якого віку.
  • Індивідуальний підхід. Попри те, що у нас групові заняття, наші викладачі прагнуть, щоб кожен почувався комфортно на уроці.
  • Офлайн-формат. Заняття проводяться у приміщеннях Гончаренко центру, оскільки «жива» атмосфера сприяє кращій залученості студентів.
  • Отримання сертифікатів. Коли ви опануєте нові знання та закінчите курс, то матиме відповідний документ.
  • Якість викладання. Ми пишаємося нашими досвідченими й талановитими фахівцями, які націлені на гарний результат у своїх студентів.

За класифікацією CEFR є шість рівнів володіння мовою – Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate, Advanced, Proficient. Щоб визначити ваш нинішній рівень англійської, пройдіть тест на нашому сайті. За його результатами ми розподілимо вас до відповідної групи. А зробити перший крок до безплатних уроків англійської мови можна через форму зворотного зв’язку – натискайте на кнопку «Записатися» й заповнюйте коротку заявку. 

Які ще курси можна відвідувати у місті Нетішин

 

Крім уроків іноземної, ви можете відвідувати різноманітні майстер-класи. Також у нас регулярно проводяться освітні лекції на різні теми. Обирайте те, що вам до вподоби, і приєднуйтеся до клубу однодумців уже сьогодні!

Команда Гончаренко центру Нетішин

Пропонуємо вивчити мови:
top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест