Гончаренко центр Білгород-Дністровський

Адреса
вул. Сергія Файнблата, 16
ТЦ Рута, 2-й поверх
Телефон
+38 067 39 13 757
Час і дні роботи
Понеділок - П'ятниця: з 11:00 до 18:00
Субота: вихідний
Неділя: з 11:00 до 18:00
Гончаренко центр Білгород-Дністровський

Курси та заняття, які проводяться в центрі

Англійська для дорослих

Розмовний клуб української мови

Курси з теорії ПДР

Фінансова грамотність

Розвивайка для дітей 3-5 років

Підготовка до НМТ з української мови

Творча майстерня (діти)

Підготовка до школи

Малювання (дорослі)

Багато хто відкладає вивчення англійської мови з різних причин. Але на курсах в Гончаренко центру можна вивчати англійську легко, а головне – безкоштовно!

Безкоштовна англійська мова в місті Білгород-Дністровський

 

Гончаренко центр — це освітній простір для всіх охочих до кар’єрного та особистого розвитку українців. І одним з ключових напрямів роботи центру є безкоштовні курси англійської мови в місті Білгород-Дністровський, адже саме знання іноземної мови відкриває нові горизонти у житті, зокрема дозволяє вступити до престижного ВНЗ, влаштуватися на високооплачувану роботу, а також розширити коло спілкування.

Вивчення англійської в Гончаренко центрі – це:

 1. Прикладні знання. На уроках наші викладачі дають для вивчення лексику, яка точно знадобиться вам у житті, наприклад, під час працевлаштування, спілкування з іноземними партнерами чи друзями, поїздки за кордон тощо.
 2. Розмовна практика. Ми фокусуємося на розмовній англійській, і для подолання мовного бар’єра пропонуємо speaking club, де ви зможете багато спілкуватися з одногрупниками й носіями мови.
 3. Доступна мова. Ми уникаємо складних термінів чи пояснень, адже наша мета – пояснити граматику зрозумілою мовою, щоб кожен учень опанував тему.
 4. Інтенсивне навчання. Ми не розтягуємо навчання на роки. Сучасна й дуже продуктивна методика викладання, що базується на одночасному пропрацюванні говоріння, граматики та слухання, дозволяє швидко й ефективно опанувати мову.

 

В Гончаренко центрі можна вивчити мову з нуля або покращити мовні навички. Пропонуються групи для учнів різного віку та з різним рівнем знань: для дітей, підлітків, дорослих; для початківців, з середнім, а також високим рівнем знань. Щоб визначити поточний рівень знань, потрібно пройти онлайн-тест на сайті, який складається з 3-х блоків, що містять 12 питань у кожному, з них початківцям достатньо відповісти тільки на питання першого блоку. За результатами тестування куратор запросить до відповідної за віком і рівнем знань групи.

Переваги вивчення англійської мови в Гончаренко центрі

 

Безкоштовна англійська мова в Білгороді-Дністровському в Гончаренко центрі нічим не поступається іншим мовним школам. Навпаки, наші курси мають свої переваги:

 • абсолютно безкоштовне вивчення мови для всіх охочих;
 • уроки англійської проводяться офлайн у належним чином обладнаних приміщеннях центру, в приємній атмосфері.
 • кваліфіковані викладачі з досвідом роботи за кордоном працюють за найвищими стандартами й намагаються знайти підхід до кожного учня;
 • після закінчення навчання й успішного складання іспитів студенту видається сертифікат, який засвідчуватиме здобутий рівень і може бути корисним під час пошуку роботи.

 

Курси для вивчення англійської мови в Білгороді-Дністровському стануть чудовим стартом для подальшого навчання, допоможуть підготуватися до IELTS або знайти нову високооплачувану роботу.

Окрім безкоштовної англійської мови в місті Білгород-Дністровський, ми пропонуємо в цьому місті ще й низку корисних культурно-освітніх активностей:

 • – розмовний клуб української мови;
 • – курси з теорії ПДР;
 • – уроки фінансової грамотності;
 • – курси малювання для дорослих;
 • – курси моди й стилістики;
 • – тренінги з психологічної підтримки;
 • – інколи також влаштовуємо виставки картин місцевих художників.

 

Щоб дізнатися графік занять і залишити заявку на курс англійської мови в Білгороді-Дністровському, натисніть кнопку «Записатися» та заповніть форму зворотного зв’язку. Найближчим часом з вами зв’яжеться адміністратор та запросить на навчання.

Команда Гончаренко центру Білгород-Дністровський

Пропонуємо вивчити мови:
top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест