Гончаренко центр Івано-Франківськ

Адреса
м. Івано-Франківськ, вул. Шашкевича, 1/1
Телефон
+38 067 276 14 01
Час і дні роботи
Понеділок - Субота з 13:00 до 19:00
Гончаренко центр Івано-Франківськ

Курси та заняття, які проводяться в центрі

Англійська для дітей та дорослих

Польська мова для дорослих

Арттерапія

Галичанські теревеньки

МультиНяня

Тренінг психосоматика

Творча майстерня Пані Катерини

Фізкульт привіт

Заняття з історії України для дорослих

Заняття по фінансовій грамотності для підлітків

Всеукраїнська культурно-освітня мережа Гончаренко центр пропонує всім охочим безкоштовні курси англійської мови в Івано-Франківську.

Безкоштовні курси з вивчення англійської мови в Івано-Франківську

 

Вивчення мови на курсах Гончаренко центру – це чудовий шанс опанувати англійську мову без фінансових витрат для дітей, молоді та дорослих, щоб змінити на краще своє життя й побудувати кар’єру. Адже зараз англійська мова відкриває багато можливостей як для школярів і студентів, так і для дорослих, зокрема допомагає:

  • – вступити до престижного ВНЗ;
  • – знайти хорошу роботу в міжнародній компанії;
  • – розширити коло спілкування;
  • – подорожувати світом;
  • – читати професійну й художню літературу в оригіналі та багато іншого.

 

Групи в мовній школі Гончаренко центру в Івано-Франківську формуються за віком (дитячі та дорослі) і за рівнем володіння мовою. У нас ви зможете як опанувати її з нуля, так і покращити наявні знання англійської мови.

Чому варто вивчати англійську мову в Гончаренко центрі

 

Наша школа англійської мови безкоштовна, тому доступна кожному. Як і в інших філіях центру, в місті Івано-Франківськ працюють професіонали — досвідчені викладачі, які пройшли стажування за кордоном.

Доступне онлайн навчання на спеціальній платформі центру Гончаренко центр Online, а також заняття проходять офлайн.

Наш підхід до викладання такий: ми використовуємо сучасні навчальні матеріали й новітню методику Callan Method, яка передбачає повне занурення в мовне середовище. Це швидкий і ефективний метод, щоб навчитися читати й писати, слухати й говорити, а також запам’ятовувати інформацію — одним словом, набути мовних навичок від початкового рівня до Upper-Intermediate.

Контроль виконання домашніх завдань викладачем та індивідуальний підхід забезпечують ефективне вивчення предмета, а мовні клуби з носіями мови — високий рівень володіння англійською мовою для спілкування в побуті та для кар’єри.

Після завершення курсів видаються сертифікати, які підтверджують ваше навчання на курсах англійської.

Окрім цих курсів, Гончаренко центр пропонує низку інших культурно-освітніх активностей: курси польської мови для дорослих, заняття з історії України для дорослих, з фінансової грамотності для підлітків, а також арттерапію, тренінги з психосоматики, Instaclub, заняття у творчій майстерні тощо.

Як записатися на курс англійської мови в Гончаренко центрі 

 

Для визначення рівня володіння англійською пройдіть онлайн-тест на нашому сайті. Він складається з 3-х блоків, у яких різні рівні складності. За результатами тесту ми підберемо для вас курс потрібного рівня.

Щоб дізнатися інформацію про графік занять і вільні місця, а також подати заявку на курс англійської мови в Івано-Франківську, натисніть на кнопку «Записатися» на сайті й скористайтеся формою зворотного зв’язку.

Команда Гончаренко центру Івано-Франківськ

top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест