«Якісна освіта стає ще доступнішою». В Одесі відкрили ювілейний освітньо-культурний Гончаренко центр

В Одесі розпочав роботу третій освітньо-культурний Гончаренко центр. У просторі вже триває набір на безкоштовні курси української, англійської та польської мов.

IMG 3288

За словами засновника волонтерської мережі Олексія Гончаренка, центр в Одесі, на вулиці Давида Ойстраха став ювілейним, 30-им, в Україні та третім в місті Одеса. 

«Символічно, що ювілейний центр відкриваємо в рідній Одесі. За останній рік нові Гончаренко центри відкрилися в багатьох містах: в Києві, Харкові, Миколаєві, Дніпрі, Рогані та Кривому Розі. 30 освітньо-культурних просторів у різних куточках України — це величезне досягнення для нашої команди. Ми зростаємо, щоб зробити освіту доступнішою та дати простір для саморозвитку українцям. Продовжуємо наближати нашу перемогу!», — наголосив засновник мережі, народний депутат Олексій Гончаренко.

IMG 3281

Як зазначає директорка простору Кіра Тьо, набір на безкоштовні заняття в центрі вже розпочався.

«У стінах центру вже стартували творчі майстер-класи для дітей та дорослих: сьогодні розмальовували пряники для наших захисників. Розпочали також набір на курси з англійської та польської мов, і заняття йогою з циклу курсів «Любов до себе». У Гончаренко центрі ми не лише здобуваємо знання, а й взаємодіємо, обмінюємося ідеями та відкрито приймаємо пропозиції наших гостей щодо освітніх і культурних заходів. Тут я відчуваю справжню можливість зростання та самореалізації», — ділиться директорка простору. 

IMG 3260

Незабаром планують також проводити культурні та освітні заходи, навчання з фінансової грамотності, правил дорожнього руху, іноземних мов і багато іншого. Усі заняття у просторі — безкоштовні.

IMG 3262

IMG 3228Новий Гончаренко центр в Одесі працюватиме без вихідних з 10:00 до 18:00 за адресою вул. Давида Ойстраха, 32 (City Center, 2 поверх, навпроти Colorito). 

IMG 3299

Пропонуємо вивчити мови:
top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест