«Якісна освіта стає ще доступнішою». У Тернополі відкрили освітньо-культурний Гончаренко центр

У Тернополі розпочав роботу освітньо-культурний Гончаренко центр. Тут безкоштовно навчатимуть іноземних мов, цифрової й фінансової грамотності, будуть проводити творчі майстер-класи, розмовні клуби та кінопокази. 

За словами директорки простору Мар’яни Юрик, на заняття у Гончаренко центрі Тернопіль заповнили заявку вже близько 300 осіб. Офіційне відкриття центру провели у неділю, 19 травня. 

«Ми вдячні усім тернополянам, хто прийшов розділити із нами цей день. Ще до відкриття ми розпочали набір дітей та дорослих на навчання – це і англійська мова, і різні розвиваючі заняття, майстер-класи. Наразі вже маємо більше 300 заявок, і не плануємо зупинятися! Все для того, аби якісна освіта в Україні ставала ще доступнішою», — ділиться директорка простору.

untitled 9123

У просторі планують запустити курси з вивчення іноземних мов, проводити майстер-класи, лекції та курси. Окремо будуть реалізовувати проєкти для внутрішньо переміщених осіб, зокрема, для дітей. Це будуть навчання з англійської мови та проведення корекційних занять, майстер-класів, арт-терапії.

Відкриття Гончаренко центру Тернопіль. 19 травня 2024 року

Відкриття Гончаренко центру Тернопіль. 19 травня 2024 року

Як зазначає засновник мережі освітньо-культурних просторів, народний депутат України Олексій Гончаренко, центр в Тернополі став тридцять четвертим центром мережі.

«За останні 3 роки ми відкрили вже 34 освітньо-культурний центри в різних куточках України, від Києва до Івано-Франківська, від Харкова до Одеси. Ми створюємо нові простори в маленьких та великих містах України, аби об’єднувати активних людей та українцям простір для саморозвитку кожному. Тримаємо стрій та наближаємо нашу перемогу», — наголосили в мережі Гончаренко центрів.

Відкриття Гончаренко центру Тернопіль. 19 травня 2024 року

Відкриття Гончаренко центру Тернопіль. 19 травня 2024 року

Гончаренко центр у Тернополі працює за адресою Коперника, 16. Усі курси та заходи в центрі, як і по всій мережі — безкоштовні. 

 

Пропонуємо вивчити мови:
top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест