«Від англійської до ПДР». У Теплодарі на Одещині відкрили освітньо-культурний Гончаренко центр

У Теплодарі, що на Одещині, відкрили освітньо-культурний Гончаренко центр. Тут пропонують безкоштовні курси з іноземних мов, заняття з йоги, правил дорожнього руху, психологічні тренінги, художні майстер-класи та події для всіх — від малечі до людей літнього віку. 

DSC 0996

Як зазначають у команді мережі освітньо-культурних просторів, центр в Теплодарі став тридцять третім центром мережі, і вже десятий на Одещині.

«За останні 3 роки ми відкрили вже 33 освітньо-культурних центри в різних куточках України, від Києва до Івано-Франківська, від Харкова до Одеси. Ми створюємо нові простори в маленьких та великих містах України, аби зробити освіту доступнішою та дати простір для саморозвитку кожному», — наголосили в мережі Гончаренко центрів.

DSC 0810DSC 0552

За словами директора простору Михайла Жовнiра, вже зараз тут триває набір на курси англійської мови для дітей і дорослих, курси фінансової та цифрової грамотності, творчі майстер-класи та воркшопи, а також освітні лекції та заняття з йоги. Усі курси та заходи в центрі, як і по всій мережі — безкоштовні. 

«Наш центр у Теплодарі — це безмежні можливості для нових ідей, проєктів та заходів. Ми мріємо, щоб наш простір став місцем для єднання громади. Перші заняття для дітей та дорослих вже розпочались, тож чекаємо кожного й кожну в нашому просторі — попереду ще більше анонсів», — поділився директор простору.

DSC 0272DSC 0241DSC 0559

Освітньо-культурний Гончаренко центр у Теплодарі працює за адресою вул. Комунальна, 2А

Пропонуємо вивчити мови:
top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест