У Одеській області розробили унікальний туристичний веломаршрут Ягорлицьким заказником

Гончаренко центр Подільськ спільно з Куяльницькою селищною радою розробили унікальний веломаршрут аби усі охочі могли більше дізнатися про дивовижні місця Україні, а також привернути увагу до екологічних проблем цієї унікальної місцевості.

yagarlik3Подорожуючи на велосипеді, туристи зможуть відвідати кілька значимих об’єктів. Помилуватися будинком пана Маслинського, у селі Вишневому. Споруда була зведена ще у дев’ятнадцятому столітті. Будівля має свою, цікаву більш як сторічну історію. Радуватиме око і казкове озеро вкрите білим лататтям. Місце для роздумів –«Райський сад» або печери батюшки Інокентія – тут нараховується щонайменше 80 підземних келій!

 

А ще заповідні ліси, звивисті мальовничі стежки, фантастичні місцеві ландшафти і рельєфи. На цих територіях проживає більше 100 видів рідкісних рослин, які підлягають державній охороні, з них 16 видів червонокнижних. Причому протягом останніх кількох років в лісах заповідника було виявлено ще декілька нових видів рослин. На цій території мешкають 29 видів ссавців. Багато рідкісних плазунів і більше 120 видів птахів.

Усі ці дива можна буде побачити на власні очі. Загальна протяжність маршруту 30 кілометрів. Приблизний час у дорозі – чотири години.

Пропонуємо вивчити мови:
top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест