У Білгороді-Дністровському офіційно відкрили 31-й освітньо-культурний Гончаренко центр (ФОТО)

У Білгороді-Дністровському розпочав роботу освітньо-культурний Гончаренко центр. Тут безкоштовно навчатимуть іноземних мов, цифрової й фінансової грамотності, будуть проводити творчі майстер-класи, розмовні клуби та кінопокази. 

IMG 7010

За словами засновника всеукраїнської мережі, народного депутата Олексія Гончаренка, центр в Білгород-Дністровському став тридцять першим центром мережі, і вже восьмим на Одещині.

«За останні 3 роки ми відкрили вже 31 освітньо-культурний центр у різних куточках України, від Києва до Івано-Франківська, від Харкова до Одеси. Ми створюємо нові простори в маленьких та великих містах України, аби зробити освіту доступнішою та дати простір для саморозвитку кожному. Тримаємо стрій та наближаємо нашу перемогу», — наголосив засновник мережі, народний депутат Олексій Гончаренко.

IMG 6982

Як зазначає директорка Гончаренко центру Білгород-Дністровський Юлія Крамаренко, заняття у просторі тривають з початку лютого. Тут вже запустили курс із правил дорожнього руху, англійської мови, SMM та групи психологічної підтримки, а всі охочі можуть записатися на безоплатні заняття з іноземних мов, цифрової й фінансової грамотності, підготовки до НМТ, творчі майстер-класи та розмовні клуби. 

IMG 7019

«У стінах центру вже стартували перші курси для дорослих та дітей, а сотні аккерманців, охочих вивчати іноземні мови, вже навчаються разом із нами. Це унікальний простір, в якому об’єдналися освіта, культура та волонтерство. Ми хочемо надихати людей будь-якого віку отримувати якісну, доступну освіту та об’єднувати мешканців Білгорода-Дністровського й сусідніх громад», — ділиться директорка простору. 

IMG 6987

Гончаренко центр у Білгороді-Дністровському працює за адресою вул. Сергія Файнблата (ТЦ Рута, 2-й поверх) з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 18:00. Усі курси та заходи в центрі, як і по всій мережі — безкоштовні. 

 

top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест