Справжня липнева хвиля кінопоказів просто неба прокотилася Україною!

Майже 2 тисячі осіб переглянули фільми разом із нами!

22 рази 11 Гончаренко центрів запрошували всіх охочих прийти та відчути смак справжнього українського сучасного кіно.

Дві стрічки – драма «Додому» режисера Нарімана Алієва та трагікомедія «Мої думки тихі» режисера Антоніо Лукіча – вже давно здобули прихильність глядачів. Саме тому Гончаренко центри обрали для кінопереглядів саме ці роботи.

Піднесений настрій, безкоштовний попкорн, бажання знайомитися та спілкуватися – ось як проходили кіноперегляди.

Імпровізованими кінозалами стали спортмайданчики, стадіони, місцеві парки, внутрішні дворики і навіть… справжній замок XIV століття (Гончаренко центр-партнер Острог education and culture).

Глядачі в усіх містах, де відбувалися кіноперегляди, зазначили, що ця акція стала для них яскравою та незабутньою подією.

Тихим та камерним був показ у Гончаренко Центр Балта.education and culture. Він відбувся прямо у внутрішньому дворику Гончаренко центру.

Квіти, спокій, запах літа та пронизливий сюжет фільмів – усе це дуже сподобалося всім, хто відвідав покази в Гончаренко Центр Житомир.education and culture, Гончаренко центр-партнер Краматорськ education and culture та Гончаренко центр – партнер Доброслав education and culture.

Понад 100 осіб прийшли у літні парки на перегляд у Гончаренко центр-партнер Черкаси education and culture, Гончаренко Центр Жмеринка .education and culture та Гончаренко центр-партнер Вараш education and culture.

Найбільше глядачів зібралося у Гончаренко Центр Рівне. education and culture та Гончаренко Центр Подільськ. education and culture. Ці кінопокази відвідали 140 та 145 осіб відповідно.

А лідером став Гончаренко Центр Миргород.education and culture. На перегляд фільму «Мої думки тихі», який Гончаренко центр Миргород провів на міському стадіоні, зібралося понад 500 глядачів! Обидві ж стрічки переглянули майже 700 осіб.

Усі кінопокази відбулись у рамках літньої програми Гончаренко центрів. Далі на всю спільноту чекають велопрогулянки, арт-студії та навіть власна кіношкола!

Пропонуємо вивчити мови:
top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест