Санта відкрив резиденцію в Гончаренко центрі Подільськ: діти з усієї України можуть надсилати листи в обмін на подарунки

В Одеській області на базі освітньо-культурного простору Гончаренко центр Подільськ відкрили резиденцію Санти для дітей віком від 5 до 14 років. Упродовж грудня школярі можуть надсилати свої листи зимовому чарівнику, а наприкінці року кожна дитина отримає відповідь Санти та подарунок.

За словами директора освітнього простору та головного помічника Санти Олександра Таранюка, команда центру гарантує відповідь на кожний отриманий лист.

«Ми дуже хочемо, аби діти поділилися з нами своїми досягненнями, головними перемогами 2023 року та розповіли про себе й свою родину. Натомість Санта та його помічники дбайливо підготують відповідь для всіх учасників резиденції, а святкові олені доставлять її під кінець року — 30-31 грудня», — ділиться Олександр Таранюк.

Він додав, що резиденція Санти розраховує отримати п’ять сотень листів з усієї країни, тож ельфи-помічники вже працюють над тим, аби ніхто не залишився без подарунків.

«Хоча фізично резиденція розташована у Подільську, передати листи можна через Гончаренко центри по всій Україні. Якщо ж наш простір ще не відкрився у вашому місті — скористайтесь зручним для вас поштовим оператором. Неважливо, як саме цей лист потрапить до Санти — важливо, аби ми могли подарувати маленьке диво якомога більшій кількості дітей», — додає Таранюк.

Резиденція Санти в Гончаренко центрі Подільськ прийматиме листи від малечі до 25 грудня. У разі, якщо резиденція отримає 500 листів раніше, Санта оголосить про дострокове закриття пошти. Аби передати святкове послання особисто в руки помічникам Санти, шукайте центр у вашому місті за цим посиланням. Адреса доставки дитячих листів Укрпоштою —  66302, м. Подільськ, проспект Шевченка, 4, Гончаренко центр Подільськ. Новою поштою листи надсилати до м. Подільськ, відділення №2, помічник Санти Олександр Таранюк +380994003718. Доставку до Санти сплачує відправник.

 

Пропонуємо вивчити мови:
top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест