Редакція Kyiv Post відмовилася від місячного прибутку, аби підтримати курси англійської в Гончаренко центрі

Редакція найстарішого англомовного видання України Kyiv Post відмовилася від місячного прибутку від реклами, аби підтримати всеукраїнську мережу освітньо-культурних просторів Гончаренко центр.

Про це заявив головний виконавчий директор Kyiv Post Люк Шеньє під час благодійного заходу, присвяченого 32-й річниці Незалежності України.

За його словами, редакція вирішила спрямувати кошти на підтримку Гончаренко центру, аби допомогти освітній ініціативі та надати доступ до безкоштовного навчання ще більшій кількості українців.

KyivPostXГЦ4

«Ми вирішили задонатити 100 000 гривень. Чому? Достатньо одного слова — повага. Повага до команди цього проєкту, до неймовірних людей, які навіть попри обстріли та повітряні тривоги продовжують надавати безкоштовну освіту для дітей і дорослих. Як на мене, це неймовірно. І я радий, що наше видання стало партнером Гончаренко центру. Ми не могли вчинити інакше, адже такі проєкти потребують підтримки кожного з нас», — зазначив Люк Шеньє.

Ще частину коштів від реклами команда Kyiv Post спрямувала на допомогу українським спецпризначенцям, закупивши для них антидронову рушницю, безпілотник та систему супутникового зв’язку StarLink.

KyivPostXГЦ2

Як зазначив засновник мережі Гончаренко центр, народний депутат України Олексій Гончаренко, внесок команди Kyiv Post дозволить розширити навчальну програму мережі та запустити додатковий набір на курси іноземної мови.

«Дуже символічно, що два напрями, які підтримала команда Kyiv Post — це Сили оборони та доступна освіта. Адже це те, на чому фокусується і наша команда — безкоштовне навчання і допомога українському війську. Пишаюсь, що найстаріше англомовне видання країни стало нашим партнером. Дякую всій редакції, цей внесок конвертується у нові навчальні програми, волонтерські проєкти та допомогу тим, хто цього дійсно потребує», — зазначив Олексій Гончаренко.

Додамо, захід, організований виданням Kyiv Post, об’єднав не лише нинішніх воїнів та громадських активістів, а й колишніх політв’язнів і активістів репресивної радянської доби: лідера Кримськотатарського народу Мустафу Джемілєва, борця за українську незалежність Олеся Шевченка, а також Леоніда Мілявського і Ларису Лохвицьку – колишніх політв’язнів і громадських діячів.

KyivPostXГЦ3

Зазначимо, Kyiv Post — найстаріша українська англомовна газета, нагороджена у 2014 р. Почесною медаллю штату Міссурі за видатні заслуги в журналістиці. Перший друкований примірник газети вийшов 18 жовтня 1995 року, а в Інтернет-варіанті Kyiv Post з’явилась в 1997 році. З тих пір глобальна аудиторія постійно зростала, досягнувши свого піку у понад 65 мільйонів переглядів у 2014 році.

Девіз газети: «Глобальний голос України», який у 2018 році замінив попередній девіз «Незалежність. Спільнота. Довіра». Обидва гасла відображають те, що у виданні дотримуються найвищих журналістських та етичних стандартів

Пропонуємо вивчити мови:
top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест