«Прокачай свій English». У Гончаренко центрі Рогань запускають безкоштовний розмовний клуб англійської мови

У Рогані на Харківщині на базі освітньо-культурного та волонтерського простору Гончаренко центр запускають безкоштовний speaking club для тих, хто прагне покращити свій рівень англійської мови. 

За словами директорки простору Осової Оксани, приєднатися до занять можуть всі охочі, незалежно від рівня знання мови. 

«Усі, хто вже опанував базовий рівень А1 (Beginner) можуть долучитися до нашого клубу та покращувати англійську, спілкуючись із іншими містянами. Усе абсолютно безкоштовно, під час кожного заняття ми розкриватимемо нові теми, аби учасники вивчали нові слова та збагачували свій словник», — ділиться керівниця центру.

Як зазначають організатори, заняття стартують 3 січня і будуть проходити з понеділка по середу о 18:00. Модерацію зустрічей забезпечуватимуть викладачі англійської, які вільно володіють мовою та працюють в команді простору.

«Незабаром англійська отримає офіційний статус мови міжнародного спілкування в Україні, а отже, її роль лише зростатиме. Зрештою, нова мова — це розширення світогляду, підвищення освіченості та можливість познайомитися з новими людьми: як в Україні, так і поза нею. Тому ми вирішили запустити перший безкоштовний speaking club у місті. На заняттях учасники будь-якого рівня володіння англійською зможуть покращити свої мовні навички під керівництвом професійних викладачів!», — коментують у Гончаренко центрі. 

Аби долучитися до розмовного клубу, достатньо записатися за номером +38 067 257 04 84. Заняття будуть проходити за адресою вул. Культури, 60 (Гончаренко центр Рогань). 

Пропонуємо вивчити мови:
top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест