Попри тривоги та близькість фронту. У Дніпрі відкрили новий освітньо-культурний Гончаренко центр

У Дніпрі відкрився новий освітньо-культурний простір від мережі Гончаренко центр. Тут проводитимуть безкоштовні курси іноземної мови, культурні та освітні заходи, а також допомагатимуть військовим і переселенцям. 

За словами засновника мережі Олексія Гончаренка, центр у Дніпрі став вже 27 закладом проєкту в Україні та першим у Дніпропетровській області.

«Дніпро – це особливе місто. Місто сильних і незламних людей. Ще у 2014 році воно стало на заваді російської агресії та стримало загарбників, а зараз забезпечує надійний тил нашому фронту. Попри постійні удари рашистів, Дніпро і дніпряни тримають лінію оборони. І сьогодні ми відкриваємо тут ще один центр нашої мережі. Для нас це честь і велика радість! Важливо, щоб якісна освіта була доступною навіть у містах, що мають статус прифронтових», – наголосив засновник мережі, народний депутат Олексій Гончаренко. 

Олексій Гончаренко

 

На відкриття центру завітали учасники локального волонтерського руху, рідні та друзі військовослужбовців, а також переселенці. Серед них – Ганна Гак, яка покинула рідну Авдіївку та знайшла прихисток у Дніпрі. Її син мріє вступити до престижного вишу, тож Ганна сподівається, що вивчення англійської допоможе із втіленням цієї мрії.

 «Ми прийшли, бо без англійської зараз – нікуди. Треба досконало володіти іноземною мовою, щоб вступити до престижного ВНЗ і мати успішне майбутнє. Звісно, син вивчав і раніше, але якось не щастило з викладачами. Ми прочитали в новинах, що у Дніпрі відкривається Гончаренко центр, подивилися відгуки, що тут сучасні методики та просунуті викладачі. Ось, зараз були на відкритому занятті, дуже сподобалося. Будемо приходити обов’язково!», – поділилася відвідувачка. 

Центр Дніпро 1

 

Першу відкриту лекцію з англійської для відвідувачів щойно відкритого центру провела Марія Мартинова – викладачка, яка співпрацює із Корпусом Миру в Україні та Institute for Certification of Computing Professionals (ICCP). 

Актуальність вивчення англійської підтвердила й очільниця інспекції з питань праці та зайнятості населення Дніпровської міськради Тетяна Янушкевич. За її словами, після закріпленням статусу англійської як мови міжнародного спілкування в Україні, її знання буде обов’язковим для більшості посад. 

«Чинне законодавство України змінилося. І зараз постає гостра потреба для всіх професій, на всіх робочих місцях в отриманні знань і володінні англійською мовою. Тому я вважаю, що Гончаренко центр – дуже важливий і креативний проєкт, який дозволить нашим громадянам здобути якісну мовну освіту», – наголосила представниця міської ради.

Центр Дніпро 3

 

Вікторія Паніна, директорка Гончаренко центру в Дніпрі, розповіла, що всі заняття у центрі безкоштовні. Крім того, поза освітньою складовою центр планує працювати і як волонтерський хаб, що підтримуватиме переселенців та Сили оборони.

«Наш центр – 27-й осередок всеукраїнської мережі, але перший у Дніпрі. За останній рік нові Гончаренко центри відкрилися в багатьох містах України. І я щаслива, що нарешті такий простір з’явився і в моєму рідному Дніпрі. Ми зробимо все, щоб наші заняття були цікавими та корисними для відвідувачів. Ба більше, крім освітньо-культурного напрямку, ми також будемо працювати як волонтерський хаб», – підкреслила директорка центру. 

Пропонуємо вивчити мови:
top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест