Переваги онлайн-освіти: як здобувати якісні знання в епоху діджиталізації

Знання в наш час — найцінніший товар. В умовах динамічної зміни ринку праці необхідність підвищити рівень кваліфікації або навіть кардинально змінити спеціальність є дуже актуальною. Головна вимога більшості сучасних людей – освітній процес має бути гнучким та мобільним, а ще не повинен займати багато часу і давати максимум результату.

Усім цим вимогам відповідає сучасне і якісне онлайн навчання. Тож не дивно, що онлайн-освіта набирає все більших обертів, на сьогодні онлайн-курси розробили чи не всі провідні навчальні заклади світу.

Хоч у онлайн-освіти є деякі обмеження, все ж є і кілька переваг онлайн-навчання, які пояснюють, чому навчання онлайн може стати найбільшою революцією в сучасній освіті. Тож які основні переваги навчання через інтернет? Перелічимо лиш низку основних!

Доступність

Щоб почати навчання, достатньо просто мати доступ до інтернету. Не треба їхати до іншого міста чи за кордон. Освіта у такому форматі доступна абсолютно всім незалежно від віку, стану здоров’я, соціальної приналежності чи достатку. Фактично, онлайн-освіта є зразком ідеального навчання, адже всі мають однакові можливості та права.

На сьогодні інформаційний простір в Інтернеті щільно насичений пропозиціями, залишається обрати лише той курс, який вам необхідний.

Мобільність

Можливість навчатись будь-де й будь-коли. Кожен може сам організувати власний навчальний простір та розробити зручний графік. Вчитися онлайн комфортно: ви можете займатися у зручний час і фактично у будь-якому місці. Для цього навіть не завжди потрібен комп’ютер, бо відеолекції наразі на 100% адаптовані під мобільні платформи.

Крім того, найновіша інформація, технології, теорії: матеріал онлайн-курсів оновлюється динамічніше, ніж офлайнові програми.

Економія часу і фінансів

Онлайн-освіта дозволяє не їздити зайвий раз на лекції – навчання проходить там, де вам зручно і обирати найбільш прийнятний для навчання час.

А ще онлайн-програми коштують дешевше, ніж ті, які проводяться офлайн. Багато навчальних курсів взагалі проводяться безкоштовно. Наприклад, у Гончаренко центр. Online.

Після закінчення курсів можна отримати не лише якісні знання, а й сертифікат, який підтверджує факт навчання. Такі документи сьогодні охоче визнаються роботодавцями.

Прокачування професійних навичок

Навіть спеціалісти з великим досвідом мають час від часу підвищувати свою кваліфікацію чи здобувати нові навичкі, які допоможуть поліпшити позиції на ринку праці. Відповідні дипломи та сертифікати надаються не завжди, у деяких випадках доведеться вдовольнитися лише отриманими знаннями. Але якщо сертифікат все ж було отримано, то його можна сміливо додавати до резюме.

Онлайн-курси покращують резюме

Не важливо, де зараз знаходиться ваша кар’єра; онлайн-програма завжди буде добре виглядати в вашому резюме. Це покаже потенційним роботодавцям, що ви прагнете до навчання і хочете отримати більше знань і нових навичок. Отримавши хороший сертифікат або диплом після онлайн-навчання, ви напевно станете кращим кандидатом для просування по службі, і ваше резюме буде виглядати набагато краще, коли виявите бажання подати заявку на нову посаду або вакансію.

Найкраще в онлайннавчанні – це те, що вчитися можна невимушено. Для якісної освіти потрібні лише пристрасть до навчання і хороший інтернет. Ці два основні фактори сприятомиту і особистому зростанню, і побудові успішної кар’єри.

Основні рекомендації, які допоможуть здобути якісну освіту в онлайні

Якщо ви плануєте опановувати нову галузь, то для початку запишіться на безкоштовний курс за обраною спеціальністю та зрозумійте, чи «ваше» це.

  • Важливо скласти для себе індивідуальний графік занять і дотримуватися його. У цьому графіку головне — регулярність. Краще навчатися 5 разів на тиждень по 30 хвилин, ніж відкласти 5 лекцій на один вихідний день.
  • Спробуйте знайти групу людей, яка буде навчатися разом з вами. Знайти охочих можна, до прикладу, на форумах курсів. У процесі індивідуального онлайн-навчання також важлива соціалізація.
  • Намагайтеся багато практикуватися в межах курсів та поза ними.
  • Ніколи не соромтеся просити про допомогу, якщо щось незрозуміло, а гугл не може допомогти. Зазвичай запитання можна ставити на форумах курсів.
top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест