«Надрукуй перемогу». Гончаренко центри запускають безкоштовні майстерні 3D-друку в 10 містах України

Мережа освітньо-культурних та волонтерських просторів Гончаренко центр запускає безкоштовні майстерні 3D-друку в десятьох містах України. Там навчатимуть роботи з 3D-принтерами та друкуватимуть необхідні для війська вироби: скиди, стартові платформи для дронів, конектори тощо. Проєкт втілюється спільно з українською компанією ARTLINE та волонтерським рухом ДрукАрмія. 

За словами організаторів, у такий спосіб вони прагнуть популяризувати 3D-друк серед українців та залучити їх до волонтерської діяльності. Адже кожен власник принтера навіть у домашніх умовах може наближати перемогу. 

photo 2024 02 02 14 27 37

Майстерні друку відкривають відразу в десятьох містах: у Чернівцях, Черкасах, Кропивницькому, Миколаєві, Рівному, Хмельницькому, Кривому Розі, Івано-Франківську, Одесі та Подільську. 

«Перші майстерні успішно працюють у Києві та Дніпрі, наші друкарі передали сотні “хвостів”, які допомагають воїнам ЗСУ нищити росіян. А тепер ми стартуємо ще в десятьох містах. Що це означає? Ще більше друкарів, ще більше надрукованого, і ще більше допомоги. Тож запрошую всіх до наших Гончаренко центрів», – зазначає засновник освітньої мережі, народний депутат Олексій Гончаренко.

Принтери для волонтерського проєкту безоплатно надала українська компанія Artline.

«Технології 3D-друку мають великий потенціал змінити ряд галузей, і ми хочемо сприяти формуванню кваліфікованих спеціалістів, здатних впроваджувати інновації в різноманітні сфери. Тож ця співпраця – наш внесок у розвиток 3D-друку в Україні, а заразом – у допомогу війську. Адже на цих принтерах можна створити безліч необхідних для війська виробів: від конекторів на Starlink до скидів, які допомагають нищити окупантів», – ділиться команда ARTLINE.

У межах проєкту відвідувачі майстерень зможуть пройти базовий курс із користування 3D-принтером, навчитися правилам друку та самостійно запустити виготовлення перших виробів. Менторами навчання стануть волонтери проєкту ДрукАрмія, вони проводитимуть безкоштовні майстер-класи та допомагатимуть учасникам майстерень.

«Головний принцип – військові не мають платити за наші вироби. Навіть за доставку. Вони вже платять тим, що захищають нас. Впевнений, що наш проєкт допоможе донести ідею такого волонтерства до ще більшої кількості українців. Це важливо, бо друкувати для війська можуть всі: і підлітки, і дорослі, і літні люди. А отже, допомагати під силу кожному», – каже співзасновник ДрукАрмії, блогер та волонтер Євген Вольнов.

Аби долучитися до роботи майстерні у Гончаренко центрі вашого міста та познайомитися з 3D-друком, достатньо заповнити форму за цим посиланням

Довідка

Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього. Важлива складова проєкту – платформа Гончаренко Центр. Онлайн, що пропонує безкоштовні уроки іноземних мов для всіх охочих.

ARTLINE – провідна українська компанія, заснована групою ентузіастів у 2016 році з метою інтеграції передових технологій у повсякденне життя. Cьогодні компанія є провідним національним виробником ПК та дистриб’ютором інноваційних 3D-принтерів та філаментів Creality в Україні. Місія ARTLINE полягає у впровадженні інноваційних рішень для стимулювання технологічного розвитку країни. Ключовими напрямками діяльності компанії є розвиток технологій 3D-друку, підтримка та розвиток спільноти ентузіастів. 

ДрукАрмія – спільнота українців, які друкують на 3D-принтерах все, що може бути корисним для використання воїнами ЗСУ у захисті України від російських загарбників. Зокрема йдеться про конектори для Starlink, стартові платформи для дронів та скиди для безпілотників. Станом на вересень спільнота із майже 1000 друкарів передала на фронт понад 15 тонн пластмасових виробів військового призначення.

Пропонуємо вивчити мови:
top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест