Легендарний японський волонтер Фумінорі Цучіко став чарівником для маленьких харків’ян у Гончаренко центрі

Легендарний 75-річний волонтер з Японії Фумінорі Цучіко на один день приміряв образ Святого Миколая, щоб привітати маленьких харків’ян зі святом. Зустріч із малечею відбулася в освітньо-культурному просторі Гончаренко центр Харків

Як зазначає сам Фумінорі, привітати харківських дітлахів зі святом було його давньою мрією. Цьогоріч він нарешті наважився на її втілення та приміряв образ зимового чарівника.

«Я обожнюю українську культуру та українські традиції. І цей день — День Святого Миколая — дійсно особливе свято. У мене була маленька мрія, стати чарівником для українських дітей. І я дуже радію, що втілити її вдалося саме тут, у Харкові», — ділиться волонтер. 

photo 2023 12 06 17 23 30

За словами директорки простору Світлани Ісаєвої, на зустріч із Фумінорі завітали більш як пів сотні дітлахів віком від 5 до 9 років. Завдяки партнерам Гончаренко центру — ГО «Команда Юрія Волчкова» — жоден маленький відвідувач не залишився без подарунків.

«Найголовніше — ми змогли подарувати малечі справжнє свято. Їхні емоції — безцінні. І, звісно, втілили давню мрію друга нашого простору, Фумінорі Цучіко. Дуже радію, що попри все ми знаходимо сили та можливості, аби наша малеча мала справді щасливе дитинство», — наголосила директорка простору Світлана Ісаєва. 

photo 2023 12 06 17 23 29

Вона також додала, що новина про зустріч із Фумінорі викликала справжній ажіотаж серед харків’ян, тож центр вже планує масштабну зустріч на наступний рік.

photo 2023 12 06 17 23 31

 

Додамо, Фумінорі Цучіко — 75-річний громадянин Японії, який приїхав в Україну на початку вторгнення, щоб допомагати Харкову. Кілька місяців він жив у метро, під час активних обстрілів почав волонтерити. Згодом вирішив не повертатися до Японії, тож продав там будинок та відкрив на Салтівці кафе «FuMi Caffe», де безкоштовно годує містян обідами. У серпні цього року Фумінорі отримав відзнаку «Національна легенда України». 

photo 2023 12 06 17 23 30 (2)

Пропонуємо вивчити мови:
top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест