Кінопокази просто неба та відкриті спортивні тренування у Миргороді

kino mirgorod

Гончаренко центр Миргород розпочинає сезон літніх кінопоказів просто неба! Перегляди відбуватимуться щосуботи на стадіоні «Старт» (вул. Гоголя, 175) о 20:00. Втім, вже о 18:00 на гостей чекають щотижневі відкриті спортивні тренування.
У програмі кінопоказів – сучасне українське кіно. Так, 12.06 демонструватиметься музичний фільм «Гуцулка Ксеня» режисерки Елены Демьяненко. Далі – слідкуйте за анонсами.

Проекційний екран, який розміщується посеред стадіону, дозволяє комфортно переглядати фільми з будь-якої точки поля, перетворюючи його на «глядацьку залу» (не забудьте прихопити килимок чи пледик).

О 18:00, за дві години до початку перегляду фільму, Гончаренко центр Миргород проводитиме відкриті спортивні тренування з різноманітних видів легкої атлетики та єдиноборств. Тренери і спортивні коучі запрошують усіх охочих на заняття. Крім нагоди потренуватися, можна буде отримати індивідуальні поради та проконсультуватися. Це буде корисно як для тих, хто вже успішно займається певним видом спорту, так і для тих, хто ще не вирішив, яке фізичне навантаження найкраще пасуватиме саме йому.

Отже, щосуботи на стадіоні «Старт» (вул. Гоголя, 175):
18:00 – відкриті спортивні тренування;
20:00 – перегляд фільму просто неба.

Нагадуємо, що всі події Гончаренко центрів безкоштовні для відвідувачів.
Попередня реєстрація непотрібна.

Пропонуємо вивчити мови:
top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест