Юридичний Гончаренко центр запустив безкоштовний телеграм-бот допомоги військовослужбовцям

Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр запустила безкоштовний телеграм-бот для військовослужбовців Сил оборони, ветеранів, членів їхніх родин та військовозобов’язаних українців, які потребують юридичної підтримки. Тут зібрані відповіді на найчастіші запитання бійців, а також зразки документів, які можуть знадобитися військовим.

За словами директора Юридичного Гончаренко центру Миколи Брюховецького, чат-бот у меседжері у режимі 24/7 надає відповіді на найпоширеніші запитання щодо отримання статусу УБД, виплат, оформлення документів та оновлення даних в ТЦК. 

«Щодня на нашу гарячу лінію юридичної допомоги звертаються сотні військових. Їхні запити дещо схожі, тож ми вирішили зібрати найпоширеніші запитання захисників в одному місці. Достатньо просто обрати тему, яка вас цікавить — і ви отримаєте миттєву відповідь від наших юристів. Перша доба роботи чат-боту показала, що найпопулярніші питання – порядок отримання УБД та пошук різних рапортів. І понад 500 бійців вже знайшли відповіді, витративши всього кілька хвилин», — зазначає Брюховецький.


Чат-бот зорієнтує у запитаннях про отримання статусу УБД, порядок одержання одноразової грошової допомоги та виплат, звільнення та переміщення військовослужбовців, а також лікування, реабілітацію та правила оформлення документів — як скласти рапорти чи одержати необхідні довідки. Крім цього, у боті можна отримати роз’яснення щодо оновлення даних в ТЦК та нового законопроєкту про мобілізацію. 

Аби скористатися телеграм-ботом, достатньо перейти за цим посиланням, або знайти його у месенджері @GoncharenkoMilitaryBot. Далі — натиснути «Розпочати», обрати потрібний розділ та натиснути на нього.

Запустили телеграм-бот на базі Юридичного Гончаренко центру, який вже більше року надає безоплатні юридичні консультації військовим та їхнім родинам. 

«Ми щодня працюємо над покращенням боту, однак якщо ви не знайшли відповідь на своє запитання, наша команда з радістю надасть індивідуальну консультацію. Для цього працюють безкоштовні гарячі лінії для військовослужбовців та членів їхніх родин. Звертатися можна за номерами +380672042206, +380951168887 або +380937440036, а також писати на електронну пошту lawyergoncharenkoua@gmail.com», —- додають в Юридичному Гончаренко центрі. 

 

Пропонуємо вивчити мови:
top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест