Гончаренко центри запустили збір на «Рій дронів» для легендарного батальйону «Київська Січ»

До Дня Незалежності волонтери мережі Гончаренко центр запустили збір 500 тисяч гривень на квадрокоптери для легендарного 251 батальйону ТРО. Дрони допоможуть військовим ще ефективніше нищити ворожу техніку та російських загарбників.

Волонтери Гончаренко центрів оголосили акцію «Рій дронів» до Дня Незалежності України. Загальна ціль — 500 тис. грн, які підуть на закупівлю квадрокоптерів Mavik 3 для українських захисників із 251 батальйону «Київська Січ». У межах збору учасникам пропонують донатити символічну суму — 32 грн, по гривні за кожен рік незалежності.

photo 2023 08 11 13 33 29

251 ОБ «Київська Січ» територіальної оборони Києва було сформовано з мотивованих бійців, переважно, добровольців. Воїни підрозділу виконували завдання у найгарячіших точках Київщини, Харківщини, Херсонщини та Донеччини. Зокрема, брали участь в обороні Бахмуту в найважчі часи — коли ворог перекинув на цей напрямок свої найефективніші підрозділи.

Крім того, з лав 251 ОБ вийшли 2 комбриги: Едуард Пісоцький і Сергій Каспров. Нині батальйон продовжує захищати Україну на найважливіших напрямках і потребує підтримки українців.

За словами начальника КЕС 251 ОБ ТРО Юрія на псевдо «Чорний», квадрокоптери потрібні як для підвищення ефективності збиття повітряних об‘єктів ворога, так і для знищення ворожої техніки та навчання новобранців.

«Нині батальйон має ще й власні точки ППО. І, обороняючи відповідні рубежі, показує високі результати у ліквідації «шахідів» та інших повітряних цілей. «Мавіки» допоможуть нам ефективно воювати з російською технікою і ППД (пунктами постійної дислокації — прим.ред.) ворога. А також виловлювати окопні РЕБ-точки, які активно використовують окупанти», — зазначив захисник.

photo 2023 08 11 13 33 33

Засновник мережі Гончаренко центр, народний депутат Олексій Гончаренко розповів, що збір планують закрити до Дня Незалежності, аби якомога швидше передати дрони військовим.

«Маємо встигнути до свята, і впевнені, що нам це вдасться. Перші 50 тисяч вдалося зібрати всього за шість годин, і більшість донатів — саме по 32 гривні. Це символічно, адже 24 серпня ми святкуватимемо 32-гу річницю Незалежності України. І найкраще привітання для нашої країни — підтримка військових, які звільняють українську землю від російської навали та поповнюють статистику Генштабу», — наголосив засновник мережі Гончаренко центр. 

Додамо, до збору коштів долучилися всі центри освітньо-культурної мережі. Зокрема, осередки Гончаренко центру влаштовують благодійні майстер-класи, велопробіги та інші акції із закликом підтримати наших воїнів.

«Війна триває, і наше завдання — підтримувати тих, хто виборює свободу України. Цей збір — доказ шаленої єдності українців. Від Франківська до Києва, від Одеси до Дніпра — усі наші волонтери працюють як єдиний механізм», — додав Олексій Гончаренко.

 

Пропонуємо вивчити мови:
top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест