Гончаренко центри запустили інтерактивну мапу безкоштовних освітніх просторів та культурних хабів

Команда освітньо-культурної мережі Гончаренко центр створила інтерактивну мапу молодіжних просторів, освітніх хабів та освітньо-культурних центрів, які пропонують безкоштовне навчання та дозвілля для дітей, молоді й дорослих. Наразі вона включає близько 100 просторів з різних куточків України. Переглянути мапу можна за цим посиланням.

Ця мапа — перший в Україні зручний інструмент, котрий збирає всі освітні простори, хаби та центри для безкоштовного навчання.

«Ми хочемо, аби кожна людина, незалежно від місця проживання, мала доступ до безкоштовної якісної освіти. Саме тому наша мапа охоплює якомога більшу кількість населених пунктів — як великих міст, так і маленьких селищ та сіл. Ми додали на мапу десятки молодіжних центрів, освітніх просторів та карʼєрних хабів — всі вони пропонують можливості для безкоштовного навчання й  саморозвитку», — діляться у команді Гончаренко центрів. 

Наразі на мапу нанесли майже 100 точок, які функціонують у різних регіонах країни для дітей, підлітків та дорослих. Усіх охочих закликають долучатись до оновлення мапи та допомогти зі збором інформації – ще не позначені простори та хаби можна надсилати на електронну пошту goncharenkocentre@gmail.com

«Ми постійно оновлюємо мапу, аби нанести на неї ще більше населених пунктів та просторів. Якщо ви знаєте, що у вашому містечку чи селі є такий освітній простір, напишіть нам на пошту, і ми додамо його на мапу», — додають ініціатори проєкту. 

 

Пропонуємо вивчити мови:
top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест