Гончаренко центри та Пенсильванський університет безкоштовно навчають українців

Розмова з носієм англійської мови — ось що справді допомагає при вивченні мови. Два тижні тому Гончаренко центри спільно з Університетом Пенсильванії запустили потужний курс англійської, викладачка там — професорка Ліги Плюща, а тема — як розвивати карʼєру.

На цьому курсі ми об’єднали людей та створили дуже цікаве ком’юніті: топ-менеджери, вчителі, викладачі університетів, студенти, художники, лікарі — всі ці люди зустрілися саме на нашому курсі. В групі навіть є працівник Міністерства іноземних справ та професор КНУ ім. Шевченка. Ліга Плюща та Гончаренко центри обʼєднують.

Студенти зібрались з різних міст та навіть країн! З Києва, Харкова, Донецька, Одеси, Львова, Тбілісі, Праги та інших містах, де зараз через війну опинились наші відвідувачі.

Раді мати таких викладачів та студентів! Та це ще не все! Важлива новина для вас — через кілька тижнів ми анонсуємо новий набір, то ж будьте уважні та слідкуйте за новинами Гончаренко центру!

Для довідки: Гончаренко центри — це найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних відкритих освітньо-культурних та волонтерських просторів. Мережа була заснована Олексієм Гончаренком у 2021 році для надання сучасної, якісної та доступної освіти українцям у різних куточках країни. Зараз у понад 20 центрах безкоштовно викладають англійську мову дітям та дорослим, готують підлітків до іспитів, проводять курси з фінансової та медіаграмотності тощо. З лютого 2022 року мережа окрім безкоштовної освітньої програми переформатувалась також у волонтерські хаби, де допомагають переселенцям та військовим.photo 2023 06 23 17.23.48

Пропонуємо вивчити мови:
top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест