Гончаренко центри передали партію FPV-дронів для 17 танкової бригади

Команда освітньо-культурних та волонтерських просторів Гончаренко центр передала нову партію FPV-дронів воїнам 17 танкової бригади, які боронять Україну на Бахмутському напрямку.

За словами засновника мережі, народного депутата Олексія Гончаренка, FPV-дрони — серед найчастіших запитів українських воїнів.

«FPV-дрони здатні повністю змінювати перебіг подій на передовій, зупиняти ворожий наступ і нищити російську техніку, вартістю в мільйони доларів. Саме тому ми системно забезпечуємо Сили оборони такими дронами. Я завжди наголошую, що не варто недооцінювати противника: росіяни вже також активно застосовують дрони-камікадзе, і подекуди саме перевага в такій техніці може стати вирішальною. Тому наше завдання — не дати окупантам жодного шансу», — наголошує засновник мережі, народний депутат Олексій Гончаренко.

1

Зазначимо, Гончаренко центри допомагають українському війська з перших днів повномасштабного вторгнення. На рахунку волонтерської мережі — сотні безпілотників різних типів, понад 75 автівок, більш як 25 антидронових рушниць, портативні РЕБ-станції для захисту бронетехніки, командно-штабна машина для батальйону Київська Січ і навіть САУ Гвоздика для спецпризначенців ЗСУ.

3

Пропонуємо вивчити мови:
top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест