Гончаренко центр відкрив фан-містечко, де будуть вболівати за наших і змагатися між собою в олімпійських видах спорту

На час проведення літньої Олімпіади представники місцевого Гончаренко центру в Миргороді відкрили власне Олімпійське містечко. Так тут вирішили підтримати земляків, які вирушили до Японії захищати честь України.

«На Олімпіаду в Токіо поїхали 9 спортсменів з Полтавщини! Ми вирішили підтримати і своїх земляків, і всю збірну. Ми проведемо змагання з боксу в той день, коли полтавець Олександр Хижняк буде виборювати медаль у Токіо. Ми повеслуємо на байдарках у той самий час, коли у наших хлопців буде веслування на байдарках і каное на Олімпіаді», – розповів засновник мережі, народний депутат України Олексій Гончаренко.

Тренування почались одразу на церемонії відкриття Олімпійського містечка. 11 спортивних клубів та секцій міста, включно з Дитячою юнацькою спортивною школою, вийшли на поле стадіону «Старт», щоб продемонструвати свої вміння, а потім провести майстер-класи для всіх бажаючих. Кількість людей, які взяли участь у святі, ще раз продемонструвала, що Полтавщина – батьківщина спортсменів і чемпіонів.

top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест