Гончаренко центр відкрив безкоштовну гарячу лінію юридичної допомоги для жінок із родин військовослужбовців

Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр запускає безкоштовну гарячу лінію юридичної допомоги для жінок із родин військовослужбовців. Це частина проєкту «Плюс-Плюс», що створений для підтримки дружин та матерів українських захисників.

Гарячу лінію запустили на базі платформи юридичної допомоги для військовослужбовців, що працює в освітньому центрі з квітня 2023 року. Усі звернення розглядають кваліфіковані юристи з багаторічним досвідом роботи. 

«Донедавна наша гаряча лінія фокусувалася саме на військовослужбовцях. Це тисячі звернень та сотні успішних кейсів, у яких наші юристи допомогли із вирішенням запитів бійців. Але так само активно звертаються й жінки із родин військовослужбовців. Так, їхні запити не завжди пов’язані із військовим правом, але це не означає, що вони менш важливі. Саме тому ми створили окрему гарячу лінію — аби допомогти тим, хто чекає на наших воїнів вдома і потребує правової підтримки», — розповідає директор гарячої лінії юридичної допомоги Гончаренко центру Микола Брюховецький.

За його словами, на гарячу лінію можна звертатися з будь-яких юридичних питань: як військового, так і цивільного права. Крім того, жінки з родин військовослужбовців можуть отримати юридичну допомогу як у телефонному режимі, так і в форматі онлайн-конференції на базі Гончаренко центрів по всій країні.

«В усіх наших центрах вже діє програма підтримки жінок із родин військовослужбовців «Плюс-Плюс». Тому один із варіантів — це звернутися до простору та заповнити форму для онлайн-консультації. Такий формат допоможе нашій команді завчасно підготувати відповіді та обговорити запити більш конкретно», — додає Брюховецький.

Гаряча лінія первинної юридичної допомоги для жінок із родин військовослужбовців працює за номером +38 (067) 204-22-07 по буднях з 09:00 до 18:00. Для консультації в форматі онлайн-конференції жінкам із родин військовослужбовців необхідно зареєструватися за цим посиланням. Також свої звернення можна надсилати на електронну пошту lawyergoncharenkoua@gmail.com.

 

Пропонуємо вивчити мови:
top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест