Гончаренко центр Лиман провів родинне свято «День Нептуна»

 

photo 2021 07 19 12 05 52

На Донбасі сотні родин поспілкувалися з Нептуном англійською та потанцювати Kangoo jumps з чортами. Тут батьки гратися як діти, а малюки спробувати себе у дорослих професіях. Організатором свята був освітній простір Гончаренко центр Лиман.

Пляжний волейбол, мотузковий парк, скелелазіння, атракціон з мильними бульбашками, розіграші та змагання – ось лише частина того, чим пропонувалося зайнятися гостям. Одночасно з розвагами проходили освітні майстер-класи: розмовні клуби англійської, йога для всіх вікових груп.

«Нам дуже сподобався сімейний формат. Завдяки таким святам, які на Донбасі проводить Гончаренко центр, наші діти знають, що їхня сім’я – це не тільки мама і тато. Це ще й Україна!» – зазначила місцева жителька Лариса.

218615851 828027367854207 3000582172381378152 n

На святі відбулася ще одна унікальна подія: на урочистій церемонії на сцену піднявся представник Національного природного парку «Святі гори» і вручив освітньому простору висаджений у горщик пагін єдиного збереженого дуба-старожила в усій Лівобережній Україні!

«Наш дуб – це гордість та легенда Донеччини. Він виріс з жолудя, який впав у землю 600 років тому. А з жолудя, що впав рік тому, ми і виростили цей пагін. З великим задоволенням передаємо його Гончаренко центру в Лимані», – сказав заступник директора НПП Дмитро Климович.

dubok

«Дуже приємно, що наша ідея провести сімейне свято отримала величезну підтримку і в мешканців Лиману, і у представників природних заповідників та парків, бізнесу, громадських організацій. Дуже цінуємо підтримку кожного!» – наголосила директорка центру Ірина Єфремова на церемонії закриття фестивалю. І пообіцяла, що в майбутньому такі заходи будуть ще масштабнішими, ще більш насиченими!

Пропонуємо вивчити мови:
top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест