Гончаренко центр Дергачі відкривається на новій локації: що зміниться?

Освітньо-культурний Гончаренко центр Дергачі у Харківській області змінив свою локацію та запрошує містян на святкування переїзду. Новий простір – це не лише ще більше курсів та подій, а й передусім безпека відвідувачів, адже найближче укриття розташоване поруч із оновленим освітнім центром.

За словами засновника мережі Гончаренко центрів, народного депутата Олексія Гончаренка, переїзд центру у Дергачах – це можливість і надалі розвивати якісну й безкоштовну освіту в громаді на Харківщині, подбавши про безпеку відвідувачів.

«Для нас надзвичайно важливо, аби якісна освіта була доступна всюди: і в Києві, і в Одесі, і на Харківщині. Але водночас ми завжди дбаємо про безпеку нашої команди та наших відвідувачів. Ми вдячні нашим партнерам у Дергачах, які підшукали для Гончаренко центру нове, сучасне і безпечне приміщення поруч із надійним укриттям. Харківщина досі потерпає від російських обстрілів, а тому ми маємо адаптовуватись до цих умов і робити все можливе, аби дбати про життя і здоров’я наших людей», — ділиться Олексій Гончаренко.

Оновлений Гончаренко центр Дергачі відкриється вже 13 липня, о 14:00, за адресою вул. Садова, 10. Директорка освітнього простору Ірина Бабаєва переконана: на новій локації команда центру зможе втілити ще більше освітніх та культурних подій.

«Попри обстріли, попри близькість російського кордону, наші люди демонструють просто нереальну жагу до знань та саморозвитку. І це те, що ми вміємо найкраще – навчати, допомагати і підтримувати. Я надзвичайно щаслива, що вже 13 липня наш простір відкриється на новій локації. Більш безпечній, більш просторій та сучасній. Чекаємо на всіх вже цієї суботи!», — зазначає Ірина Бабаєва.

Пропонуємо вивчити мови:
top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест