До Гончаренко центру Київ завітали депутати британського парламенту – сер Іан Данкан Сміт з Консервативної партії, пані Рушанара Алі з Лейбористської партії.

В рамках візиту до України парламентарі вирішили подивитись на роботу освітньо-культурного простору. Гості потрапили на урок з виготовлення свічок та забрали з собою приємні презенти на згадку про візит до нас, й звісно отримали позитивні емоції від побаченого.

Завжди раді зустрічати гостей! Шановні відвідувачі – не пропускайте заняття в Гончаренко центрах, адже події тут вражають та приємно дивують.

Закордонні гості запевнили, що Британія підтримує Україну у тому історичному випробовуванні, яке зараз відбувається на нашій землі.

Для довідки: Гончаренко центри — це найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних відкритих освітньо-культурних та волонтерських просторів. Мережа була заснована Олексієм Гончаренком у 2021 році для надання сучасної, якісної та доступної освіти українцям у різних куточках країни. Зараз у понад 20 центрах безкоштовно викладають англійську мову дітям та дорослим, готують підлітків до іспитів, проводять курси з фінансової та медіаграмотності тощо. З лютого 2022 року мережа окрім безкоштовної освітньої програми переформатувалась також у волонтерські хаби, де допомагають переселенцям та військовим.

photo 2023 07 07 14.10.20 photo 2023 07 07 14.09.51

Пропонуємо вивчити мови:
top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест