«Час здолати стереотипи». Гончаренко центр Івано-Франківськ запрошує на форум «Жінки — рушійна сила прогресу»

10 лютого освітньо-культурний Гончаренко центр Івано-Франківськ спільно з AIESEC проведуть форум «Жінки – рушійна сила прогресу». На учасників форуму чекає серія безоплатних лекцій та дискусій про жіночу справедливість в освіті та кар’єрі. 

За словами директорки Гончаренко центру Оксани Кузьменко, форум збере активних жінок для обговорення фемінізму та важливості жіночих ініціатив. 

«На форумі говоритимемо про сучасний український фемінізм та розглянемо важливість жіночих ініціатив. А наші спікерки розкажуть про свій досвід у політиці, кар’єрі та про боротьбу зі стереотипами й упередженнями», — наголошує директорка центру.

womens leadership page c

Програма форуму зокрема включає презентацію можливостей від AIESEC та Гончаренко центрів, лекцію про особливості українського фемінізму, розмови про вплив медіа на формування стереотипів про фемінізм від голови громадської організації «REMA» Катерини Говері, панельні дискусії про жіночу справедливість в освіті та побудові кар’єри. 

«Захід організовуємо спільно з міжнародною молодіжною організацією AIESEC, а приурочений він до Міжнародного дня жінок та дівчат у науці», — діляться у Гончаренко центрі. 

Організатори додають: форум відбудеться 10 лютого з 13:00 до 17:00 за адресою вул. Незалежності, 113 (Гончаренко центр Івано-Франківськ). Для участі достатньо заповнити коротку форму за цим посиланням. 

Пропонуємо вивчити мови:
top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест