Більше безкоштовної англійської у Чернівцях: Гончаренко центр переїхав у більший простір

Більше освіти: в Чернівцях відкрився оновлений культурно-освітній простір «Гончаренко центр»

Волонтерський Гончаренко центр у Чернівцях переїхав і відкрився в оновленому форматі. Центр проводить безкоштовні заняття з іноземної мови для дітей та дорослих, готує підлітків до НМТ, проводить культурні заходи та художні майстер-класи, допомагає переселенцям та військовим. У 2022 році на початку повномасштабного вторгнення у центр приносили допомогу та відправляли у гарячі точки. Також учні хотіли продовжувати вчитись, багато переселенців знайшли, як тут себе реалізувати. Саме тому центр вирішив розширитись.

Гончаренко центр працює в Чернівцях понад 2 роки. Наразі організація переїхала у велике приміщення, яке за словами волонтерів дозволить запроваджувати більше корисних, розвиваючих активностей для дітей та дорослих. «За два роки ми провели безліч освітніх і культурних заходів, передали тонни гуманітарної допомоги та започаткували чимало важливих ініціатив. Ми проводили дерусифікацію бібліотек Буковини та співпрацювали із потужними закордонними організаціями. Ми підтримували вимушених переселенців та українських захисників. І у великому приміщенні ми зможемо зробити ще більше корисних, добрих справ і зібрати ще більше однодумців!» – наголосив керівник Гончаренко центру в Чернівцях Віталій Яремчук.

За словами засновника волонтерської мережі, нардепа Олексія Гончаренка на сьогодні в Україні працює 26 осередків Гончаренко центрів, частина з яких відкрилася вже під час війни. «Попри війну наша мережа продовжує розвиватись. Ми відкрили центри у Києві, Миколаєві та Одесі, деокупованих Херсоні, Харкові та Дергачах. Оновлений Гончаренко центр у Чернівцях – це також наша гордість. Переконані, що він стане справжнім культурно-освітнім та волонтерським хабом. Ми вже об’єднали багатьох творчих і небайдужих особистостей Чернівців. І ми хочемо бути центром тяжіння для тих, прагне розвитку і позитивних змін для себе, для свого міста та нашої країни!» – підкреслив засновник мережі.
photo 2023 07 24 17.13.50
Гончаренко центр у Чернівцях працює щоденно і знаходиться за адресою: вул. Івана Франка, 1 (2-й поверх)

Пропонуємо вивчити мови:
top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест