Безкоштовна англійська від Пенсільванського університету та Гончаренко центру: освіта для карʼєрного розвитку

«Вже відправила резюме»: Пенсільванський університет разом із Гончаренко центром запровадив практичний курс англійської мови для кар’єрного розвитку 

Понад 200 студентів з усієї України взяли участь у безкоштовному курсі з англійської мови «Англійська для розвитку кар’єри», який проводив Пенсільванський університет, спільно з освітньо-культурною мережею Гончаренко центри. Учасники отримали можливість вдосконалити знання іноземної мови та розібратися у тонкощах працевлаштування за кордоном. Перший випуск студентів спільного проєкту поклав початок співпраці американських та українських освітян. 

Пенсільванський університет, один з восьми американських університетів Ліги Плюща, разом з Гончаренко центрами запровадив спеціальну програму для жителів України, яка має на меті полегшити кар’єрний розвиток тим, хто планує працювати у міжнародних компаніях. Заняття в рамках курсу проходять у форматі онлайн зустрічей із викладачами Пенсільванського університету. photo 2023 07 24 17.18.20

На лекціях із носіями іноземної мови учасники вдосконалюють свої навички розмовної англійської для досягнення професійних цілей, навчаються складати резюме для закордонних роботодавців, проходити співбесіду, збільшують свій словниковий запас. Про це розповіла викладачка Ліги Плюща Рейчел Тетчер Гонсалес, яка проводила заняття. «Більшість студентів нашого курсу знають англійську на досить високому рівні. Та швидко прогресують у своїх навичках письма та усного мовлення. Я дуже рада бути викладачем, адже працювати зі студентами в рамках цієї програми – суцільне задоволення. Тепер найкраще, що можуть зробити наші випускники – це практикуватись. У вивченні будь-якої іноземної мови головне не боятись зробити крок, йти назустріч своїм страхам і розвиватись», — зазначила пані Гонсалес.

Заявки на навчання подали декілька сотень учасників, тому їх було розбито на потоки. «Це наш перший випуск спільно із Пенсільванським університетом, яким ми дуже пишаємось. Наразі завершив навчання перший потік – це сотні студентів з багатьох куточків країни. Я в захваті від їхньої жаги до знань навіть у скрутні часи! І викладачі Пенсільванського університету також у захваті від наших студентів. Освіта для нас — це інвестиція у розвиток України. Переконаний, що з такими вмотивованими й талановитими людьми на нас чекає перемога та успішне майбутнє!», — наголосив засновник волонтерської мережі, нардеп Олексій Гончаренко.

Студенти відмітили ефективність курсу від Пенсільванського університету. «Мені 16 і для мене цей курс відкриває двері до дорослого життя. Тепер не так страшно дорослішати, як здавалося раніше», – поділилась учасниця курсу Уляна Дмитрієва. «Курс перевищив мої очікування! Заняття активували одразу усі модальності сприйняття: неймовірна вимова викладачів, тести, статті, візуальний словник, цікаві завдання, синхронні зустрічі з носієм мови та дискусії в окремих онлайн-кімнатах. Я вже відправила своє резюме на конференцію, використовуючи отриманні знання», – каже інша студентка Ганна Таранюк. «Вперше пройшов із задоволенням усі лекції, старанно виконуючи завдання. Курс практичний, із корисними матеріалами, які ретельно систематизовані та структуровані, доступні у подачі. Завдяки цьому курс дуже ефективний. Дякую організаторам!», – підкреслив Сергій Лутскін. 

Для довідки: Гончаренко центри — це найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних відкритих освітньо-культурних та волонтерських просторів. Мережа була заснована Олексієм Гончаренком у 2021 році для надання сучасної, якісної та доступної освіти українцям у різних куточках країни. Зараз у понад 27 центрах викладають англійську дітям та дорослим, готують підлітків до іспитів, проводять курси з фінансової та медіаграмотності тощо. З лютого 2022 року мережа окрім освітньої програми переформатувалась також у волонтерські хаби, де допомагають переселенцям та військовим.

Список всіх центрів, де можна записатися на курси англійської мови:

Пропонуємо вивчити мови:
top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест