«Автошкола у смартфоні». Гончаренко центр запускає безкоштовні онлайн-курси з вивчення ПДР

Мережа освітньо-культурних та волонтерських просторів Гончаренко центр запускає безкоштовні онлайн-курси правил дорожнього руху. Навчання проводитимуть викладачі із багаторічним досвідом викладання у провідних автошколах країни.

За словами засновника мережі Гончаренко центрів, народного депутата Олексія Гончаренка, у липні Верховна Рада дозволила українцям самостійно вивчати теорію для отримання посвідчення водія. Ці зміни наштовхнули освітній простір на запуск нового напрямку та формування навчальних груп у всіх просторах мережі.

«Очевидно, що навіть після того, як ця опція повноцінно запрацює в Україні, автошколи і надалі пропонуватимуть свої послуги з вивчення теорії ПДР. Але середня вартість такого навчання складає 4-5 тисяч гривень. Натомість наша мережа пропонує вивчити правила дорожнього руху абсолютно безкоштовно: для цього достатньо вибрати зручну за часом групу та підключитися на заняття», — зазначає Олексій Гончаренко.

Як пояснила директорка онлайн-платформи Гончаренко центру Вікторія Захарова, навчальний формат нічим не відрізнятиметься від викладання в звичайних автошколах, адже до команди Гончаренко центру приєдналися досвідчені викладачі з багаторічним досвідом. 

«Ми шукали не просто людей, які знають ПДР, а фахівців, які працювали або досі працюють в автошколах. Тому хвилюватися за різницю в підходах не варто: вони абсолютно ідентичні. Крім того, онлайн-формат дозволить студентам зекономити не лише власні кошти, а й час: тепер їм не потрібно їздити кудись кілька разів на тиждень. Автошкола буде фактично в їхніх смартфонах», — розповідає Захарова.

Набір на курси стартував 9 листопада і залишатиметься відкритим: нові групи формуватимуться під запит самих студентів. Для участі достатньо зареєструватися за цим посиланням. Перші заняття розпочнуться вже 13 листопада. Після завершення навчання учасники курсів зможуть самостійно зареєструватися на складання теоретичного іспиту в сервісному центрі МВС.

«Крім того, якщо людина вже має водійське посвідчення, але хоче актуалізувати знання з ПДР, вона також може зареєструватися на наші курси. Жодних обмежень для участі немає: лише бажання навчатися та здобувати нові знання», — додає директорка Гончаренко центру Онлайн.

Пропонуємо вивчити мови:
top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест