У освітньо-культурному просторі Гончаренко центр Рівне. education and culture відбулася презентація літньої освітньо-культурної програми 2021
У програмі передбачені кінопокази, розвиваючі заняття, майстер-класи, різноманітні ігри.
Зокрема, як розповідає директорка центру Марія Мельницька, в рамках всеукраїнського мандрівного фестивалю сучасного українського кіно, протягом двох вечорів усі охочі зможуть долучитися до кіноперегляду цікавих українських фільмів просто неба. На фестивалі будуть показані дві стрічки, а саме: «Додому», режисера Наріма Алієва та «Мої думки тихі», режисера Антоніо Лукіча.
Також, спільно з Рівненським Кіноклубом медіа просвіти з прав людини Docudays UA відбудуться кінопокази документальних фільмів, які мають на меті сприяти дотриманню та захисту прав людини й основоположних свобод, утверджувати розуміння людської гідності як найвищої цінності, підвищувати рівень громадянської активності в Україні, підтримувати розвиток документального.
Крім кінопоказів, у літній програмі передбачені різноманітні розвиваючі заняття для дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку, творчі та кулінарні майстер-класи для підлітків, а також підлітковий клуб із настільних ігор. А ще, усі охочі зможуть взяти участь у розвиваючих іграх, таких як гра-тренінг Світ громад (розвиває, згуртовує людей і вчить відповідальності) або ж гра Антикорупційна мафія для молоді (інтелектуально-психологічна командна гра, що з перших хвилин занурює у перипетії реального життя).
Крім того, кожен може запропонувати і свою культурну програму.
«Якщо серед презентованих програм немає такої, яка потрібна саме вам, ви завжди можете запропонувати провести необхідний для вас навчальний курс чи культурну програму. Адже Гончаренко центри ставлять на меті бути корисними саме громаді міста», – зазначає Марія Мельницька.
Також, під час презентації літньої програми усі учасники мали змогу отримати практичні знання від тренерки з ейдетики та ліберики Марії Вискорко, котра поділилася лайфхаками, як розвивати пам’ять, креативність та ефективно використовувати обидві півкулі мозку, та від фахівця з SMM та відеоменеджерки Станіслави Лівандовської, яка навчила присутніх гостей, як легко та швидко монтувати відео.
Долучатися до подій Гончаренко центру, які є завжди безкоштовними, можуть всі охочі.
До того ж, приміщення простору (сучасне та обладнане) може використовуватися як коворкінг: тут завжди є можливість попрацювати, перепочити чи просто випити кави.
Нагадаємо, Гончаренко центри education and culture створені і праацюють задля надання сучасної, якісної та доступної освіти кожному жителю України. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього. Ці освітні простори для всіх, хто прагне розвитку, хоче побудувати кар’єру, та для тих, кому небайдужа історія та культура.