Англійська мова для дітей і дорослих у Києві

Англійську мову необхідно вивчати і дітям, і дорослим. Знання іноземної дозволяє спілкуватися з людьми з різних країн. Крім того, володіння англійською може прискорити кар’єрне зростання й відчинити двері до нових можливостей на міжнародному ринку праці. А ще вивчення нової мови сприяє розвитку мозку, покращує пам’ять, концентрацію уваги й когнітивні навички.

Щоб вивчити англійську, можна займатися індивідуально з викладачем. Це ефективно, проте не всім по кишені. Ви також можете відвідувати курси англійської мови в Києві безкоштовно в Гончаренко центрі. Якщо вас цікавить ефективне вивчення англійської мови, приєднуйтеся до нашої спільноти. 

У нас ви зможете підвищити свій рівень англійської абсолютно безплатно. Щоб дізнатися свій поточний рівень, пройдіть тест на нашому сайті. Відповідно до шкали CEFR (The Common European Framework of Reference) розрізняють три рівні англійської: 

  • A – Basic User;
  • B – Independent User;
  • C – Proficient User.  

Після тестування для визначення рівня ви зможете приєднатися до відповідної групи. У центрі є групи для початківців і тих, хто хоче вдосконалити набуті раніше знання. 

Курси англійської мови: головні переваги 

 

Вивчення англійської мови в Гончаренко центрі має кілька переваг. По-перше, це безкоштовно, що робить навчання доступним для широкого кола людей, незалежно від їхніх фінансових можливостей. По-друге, центр об’єднує досвідчених викладачів англійської, які застосовують індивідуальний підхід до кожного студента. Крім того, після закінчення курсу студенти отримують сертифікат, який підтверджує їхні знання.

Уроки в Гончаренко центрі проходять структуровано й інтерактивно. Навчання відбувається офлайн. Групові заняття охоплюють вивчення граматики, відпрацювання навичок читання, письма й аудіювання. Також є розмовна практика. На заняттях викладачі використовують різноманітні матеріали, щоб зробити процес навчання цікавим та ефективним.

Безкоштовна англійська в Києві: як записатися

 

Щоб розпочати відвідувати курси англійської для дорослих у Києві, натисніть на «Записатися» й заповніть коротку форму для зворотного зв’язку. Також не забудьте, що в нас є навчання англійської для дітей на курсах у Києві, тож ви можете записати і своїх дітей.

top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест