Підготовка до НМТ для підлітків

Залишилось пів року до подачі документів у вищі навчальні заклади, тож саме час розпочати підготовку до НМТ 2024 – національного мультипредметного тесту для вступу на бакалаврський рівень вищої освіти. Ця нова форма екзаменів наразі заміняє скасоване в результаті повномасштабного вторгнення ЗНО. Тож замість підготовки до ЗНО, необхідної в попередні роки, тепер треба готуватися до НМТ.

НМТ містить три блоки завдань з різними предметами, два з яких обов’язкові: українська мова й математика, а третій на вибір вступника: історія України, біологія, хімія, фізика, чи одна з іноземних мов. Тестування відбудеться навесні, тож якщо вам потрібно “підтягнути” ці предмети, варто вже зараз записатися на безкоштовний курс підготовки до НМТ для підлітків, який пропонує  Гончаренко центр – всеукраїнська мережа відкритих безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів.

Як відбувається підготовка до НМТ в Гончаренко центрі

 

Курси з основних предметів у Гончаренко центрі – це групове репетиторство онлайн або офлайн. Формат – безплатний.

Під час уроків та вебінарів для підготовки до іспитів школярі разом з репетиторами:

  • проходять всі теми та питання, що будуть на НМТ;
  • вивчають ключові дати (якщо це, скажімо, історія);
  • конспектують важливу інформацію;
  • отримують схематичні матеріали;
  • роблять домашні завдання;
  • отримують посилання на корисні сайти, які знадобляться для самостійного повторення навчальних матеріалів.

 

Все це допоможе опанувати потрібні дисципліни та вдало скласти НМТ.

Переваги підготовки до НМТ в Гончаренко центрі

 

Гончаренко центр надає можливості підготуватися до НМТ чи ДПА в зручному форматі: онлайн-курси підготовки або уроки офлайн.

Усі матеріали курсів відповідають актуальній навчальній програмі, що затверджена МОН України, а уроки проводять кваліфіковані викладачі, які не перший рік готують школярів до тестування та досконало знають програму.

Важлива перевага: в Гончаренко центрі часто використовують нестандартні для звичайних шкіл методи:

  • інтерактиви;
  • тематичні квізи;
  • відеоматеріали;
  • зустрічі з експертами тощо.

 

Завдяки таким методам учні зможуть краще запам’ятати матеріал з усіх предметів.  Ані звичайна школа, ані платний репетитор не надають навчання такого рівня, а в Гончаренко центрі такий навчальний матеріал надається безкоштовно.

Індивідуальний підхід та контроль навчального процесу вашої дитини репетитором допоможуть їй підтримувати необхідний рівень знань.

Разом з Гончаренко центром випускники зможуть поглибити свої знання англійської мови та інших дисциплін, успішно скласти національний мультипредметний тест, отримавши потрібний бал, і вступити до ВНЗ свої мрії.

Як записатися на безкоштовні курси з підготовки до НМТ

 

Щоб записатися на підготовку до НМТ з англійської мови чи іншого предмету, та дізнатися деталі щодо графіка проведення занять, заповніть форму зворотного зв’язку, клікнувши на кнопку “Записатися”, або ж зверніться до представника центру за наданими на сайті контактними даними.

top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест