Англійська мова для військових

Наша мережа освітньо-культурних та волонтерських просторів Гончаренко центр запускає безкоштовні онлайн-курси англійської мови для військовослужбовців Сил оборони. Наразі в Україні стартує новий набір, тож запрошуємо всіх охочих воїнів приєднатися до курсів!

Курси англійської для військових

Англійська для ЗСУ

Це спеціалізований курс англійської для військових, створений для початківців (рівень Elementary чи А1), який дозволяє за три місяці опанувати базову військову лексику та ключові теми. Він складається з серії тематичних блоків. Кожна зустріч охоплюватиме нову тему, тому приєднатися до навчання можна на будь-якому етапі.  Попередні блоки можна швидко наздогнати, адже всі навчальні матеріали дублюватимуться в чаті групи.

Актуальність армійської англійської важко переоцінити, адже серед обраних тем, зокрема, військові бази, частини та посади, транспортні засоби та зброя, військові будні, правила і норми, які діють в армії, організація персоналу, а також багато іншого.

Безкоштовні курси англійської мови для військових допоможуть воїнам ЗСУ у спілкуванні з інструкторами та побратимами з Інтернаціонального легіону, а також у вивченні документації до озброєння від країн-партнерів.

Уроки англійської мови для військових проводяться онлайн на спеціальній навчальній платформі Гончаренко центру, яка передбачає зручну для всіх комунікацію та якісну подачу матеріалу.

Переваги курсу англійської мови для військових у Гончаренко центрі

 

Ключові переваги навчання на курсі в нашому центрі:

  • Усі заняття повністю безкоштовні.
  • Уроки проводяться онлайн у зручний час.
  • Навчають англійської мови досвідчені викладачі з досвідом роботи за кордоном, які здатні знайти підхід до кожного студента.
  • Після успішного складання іспиту видається сертифікат, який засвідчує рівень англійської.

 

Після проходження курсу в Гончаренко центрі воїни, які комунікують з інструкторами, зможуть легко пояснити свою думку за допомогою спеціалізованої термінології, порозумітися з побратимами з усього світу й отримати більше користі від навчання за кордоном. Військова англійська мова необхідна для перемоги, тож ми приклали максимум зусиль, щоб створити цей курс і в такий спосіб наблизити її.

Як записатися на англійську мову для військових в Гончаренко центр

 

Щоб записатися на навчання, військовослужбовцям необхідно заповнити форму, розміщену по посиланню. Найближчим часом з вами зв’яжеться представник центру і проінформує щодо розкладу безкоштовних занять.

top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест