Англійська мова для дітей та дорослих онлайн безкоштовно

Володіння англійською мовою відкриває доступ до великої кількості джерел інформації. А ще просунутий рівень англійської підвищує конкурентоспроможність на ринку праці. Є чимало й інших сфер, де стануть у пригоді ці знання, але висновок один: англійську мову необхідно вивчати кожному. 

Безкоштовні курси для дорослих і дітей онлайн

 

Гончаренко центр запрошує долучитися до вивчення англійської мови безкоштовно онлайн. Ми пропонуємо такий формат навчання: групові заняття з викладачем. Записатися на курси англійської мови можуть усі охочі будь-якого віку. Адже ми пропонуємо вивчення англійської мови для дітей і дорослих. Рівень володіння іноземною є також неважливим. Можна, наприклад, долучитися до вивчення англійської мови онлайн для початківців безкоштовно. З нами ви маєте змогу вчити англійську з нуля або ж вдосконалювати набуті раніше знання. 

 

У чому переваги вивчення англійської мови онлайн 

 

Онлайн-курси англійської – це ефективний спосіб опанувати іноземну. По-перше, викладачі можуть використовувати різноманітні інтерактивні завдання для вивчення мови, щоб зацікавити студентів. По-друге, ви можете відвідувати уроки англійської мови з будь-якого місця. Головне – мати доступ до інтернету.

 

Безкоштовні онлайн курси англійської мови в Гончаренко центрі: переваги

 

Учням подобається вивчати англійську в нас щонайменше з трьох причин: 

  1. Відсутність оплати. У Гончаренко центрі безкоштовний не лише пробний урок, але й всі подальші заняття.
  2. Сертифікат про закінчення навчання. Покращивши свій рівень англійської мови, ви отримаєте відповідний документ, який може згодитися під час працевлаштування. 
  3. Сертифіковані викладачі. Кожне заняття проходить у супроводі професійного викладача. Попри те, що у нас немає індивідуальних уроків, спеціаліст знаходить підхід до кожного учня

 

У нашій школі студенти, зокрема, покращують свій словниковий запас. Ефективний спосіб вивчати лексику  – регулярно говорити англійською. Тому в Гончаренко центрі проводяться розмовні заняття, на яких учні обговорюють актуальні цікаві теми. Для закріплення матеріалу викладачі дають домашні завдання.  

 

Онлайн-уроки англійської мови безкоштовно: як записатися

 

Якщо ви хочете відвідувати англійську онлайн для дорослих, натискайте на кнопку «Записатися» й заповнюйте форму. Не забудьте, що в нас проводяться заняття англійської для дітей онлайн безкоштовно. Тому якщо у вас є діти, записуйте і їх. 

Щоб визначити свій рівень володіння англійською мовою відповідно до міжнародної класифікації, пройдіть безкоштовний тест на нашому сайті. Розпочинайте шлях вивчення іноземної вже сьогодні.

top-banner-image-big

Записатися на курс

ваша заявка успішно надіслана! Пройти онлайн тест